Blog - Galeria Urody Arkadius

Aktualności, porady fryzjerskie i kosmetyczne, ważne wydarzenia to znajdziesz na naszym blogu. Bądź z nami na bieżąco!

środa, 19 grudzień 2018 14:27

IBX rewolucja dla uszkodzonych paznokci

Piękne i zadbane paznokcie to marzenie każdej kobiety. Zabiegi upiększające paznokcie zrobione z największą starannością...

Niestety nie gwarantują nam że płytka pozostanie w pełni zdrowa.  Każdy zabieg malowania działa osłabiająco na płytkę szczególnie przy manikiurze długotrwałym takim jak żel czy hybryda. Paznokcie przy długotrwałym noszeniu hybrydy oraz żelu mogą być osłabione. Na jakość naszych paznokci może mieć wpływ również stan naszego zdrowia ,czynniki zewnętrzne oraz stosowanie różnych detergentów. Najczęstszymi problemami z płytką paznokcia są :

  • Rozdwajanie
  • Kruszenie
  • Łuszczenie
  • Cienka i łamliwa płytka

IBX to rewolucyjny i opatentowany system odbudowy paznokcia, który jako jedyny na świecie przenika do wnętrza paznokcia dzięki czemu wzmacnia go od środka. Jest to zabieg dwuczęściowy. Pierwsza cześć zabiegu o nazwie IBS Repair to produkt o naturalnym składzie zawierający olej z awokado i jojoba. Jest to bomba witaminowa , która nawilża , odżywia i stymuluje wzrost zdrowych paznokci. Produkt jest traktowany jako baza pod różnego rodzaju stylizacje żelowe , akrylowe i hybrydowe.

[yt_youtube url="https://www.youtube.com/watch?v=dl7zDT-HWoc" width="600" height="400" responsive="yes" autoplay="no" ]

Chroni paznokieć przed powtórnymi uszkodzeniami poprzez wytworzenie powłoki ochronnej. Efekt terapeutyczny jest widoczny już po pierwszym użyciu. Kolor staje się równomierny , zdrowy , a nierówności znikają.

 Druga część zabiegu o nazwie IBX odbudowuje osłabione paznokcie poprzez spajanie górnych warstw płytki co zapobiega łamaniu się , kruszeniu oraz łuszczeniu płytki. Paznokcie są wzmocnione dzięki czemu szybciej rosną , mają piękny połysk i naturalny kolor. Płytka zyskuje barierę ochronną , która chroni przed szkodliwym działaniem wody , środków chemicznych oraz zmianą temperatur.

[yt_youtube url="https://www.youtube.com/watch?v=KYS1ux3_GwM" width="600" height="400" responsive="yes" autoplay="no" ]

IBX System jest preparatem naprawczym , którego efekty stosowania są długotrwałe dlatego nie można porównywać jego działania do zwykłych odżywek. Efekty jego stosowania będą nie tylko spektakularne, ale i długotrwałe. Każdy kto marzy o pięknych i zdrowych paznokciach zdecydowanie powinien spróbować systemu IBX.

[yt_youtube url="https://www.youtube.com/watch?v=3qiDv4OY0Ao" width="600" height="400" responsive="yes" autoplay="no" ]

Piękny wygląd dłoni i paznokci to też codzienna pielęgnacja ,dlatego też należy pamiętać o regularnym nawilżaniu odpowiednio dobranym kremem.

Zapraszamy do wykonania usługi IBX w naszych salonach! Usługa jest już dostępna w naszych salonach.

Serdeczne podziękowania dla Katarzyny z Salonu w Pruszkowie za ten wpis.

Czytany 10962 razy Ostatnio zmieniany środa, 14 luty 2024 17:49