Blog - Galeria Urody Arkadius

Aktualności, porady fryzjerskie i kosmetyczne, ważne wydarzenia to znajdziesz na naszym blogu. Bądź z nami na bieżąco!

piątek, 02 lipiec 2021 11:07

Keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe prostowanie włosów inaczej brazylijskie prostowanie włosów to zabieg, który ma na celu odbudowę struktury, wygładzenie i intensywne nawilżenie włosa. Keratynowe prostowanie włosów – efekty, które Cię zaskoczą!

Masz problem z układaniem włosów? Włosy puszą się każdego dnia? Poświęcasz mnóstwo czasu na ich prostowanie? Mamy dla Ciebie na to rozwiązanie podaruj swoim włosom blask, naturalne piękno i zaoszczędź dużo swojego czasu. Keratynowe prostowanie włosów to zabieg, który stanowczo wypielęgnuje Twoje włosy na długi czas dzięki czemu będziesz mogła cieszyć się pięknymi włosami bez względu na sytuację. Prostownica? Nie będzie Ci już potrzebna możesz się z nią pożegnać.

Zabieg keratynowego prostowania to nic innego jak intensywne i dogłębne odżywienie i regeneracja za pomocą keratyny, która najlepszą chłonność uzyskuje pod wpływem wysokiej temperatury. To naturalny sposób, który przywróci naturalny blask.

Efekty?

  • Twoje włosy natychmiast staną się bardzo gładkie, miękkie oraz mocne
  • Włosy zostaną nawilżone od środka, powrócą do swojej kondycji, która będzie wyraźnie widoczna.
  • Zabieg sprawi, że Twoje włosy przestaną się puszyć, kręcić etc.
  • Koniec z każdorazowym prostowaniem włosów po myciu, wystarczy standardowe suszenie włosów.
  • Łatwiej będzie Ci rozczesać Twoje włosy.
  • Kuracja keratynowego prostowania włosów jest całkowicie bezpieczna dla włosów.

Dla kogo?

Zabieg polecany jest dla każdego kto chce zregenerować swoje włosy i dodać i olśniewającego blasku. Idealnie sprawdzi się również na włosach zniszczonych zabiegami koloryzacji. Keratynowe prostowanie odbuduje strukturę włosa i sprawi, że będzie wyglądać zdrowo. Każda kolejna kuracja sprawi, że włosy będą coraz piękniejsze. Jeżeli farbowałaś włosy lub poddawałaś je innym zabiegom keratynowe prostowanie możemy wykonać dopiero po dwóch tygodniach od zabiegów poprzednich. Jeżeli nie masz pewności skontaktuj się z nami i umów się na bezpłatną konsultację.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Keratyna we włosach potrafi utrzymać się nawet do 6 miesięcy. Wszystko uzależnione jest również do Ciebie. Pamiętaj, że po zabiegu nie można być włosów prze ok. 48 godzin. Po samej kuracji włosy mogą wyglądać na tłuste. Staraj się unikać wilgotności (np. deszcz ). Włosów nie wolno związywać. Po czasie 48h możesz je układać bez obaw o utratę efektów. Używaj również specjalnych kosmetyków przeznaczonych po keratynowym prostowaniu.

Jak długo trwa zabieg?

Czas bywa różny wszystko zależy od tego jakiej długości są Twoje włosy. Cała procedura powinna trwać od 2 do 3 godzin.

Jaki jest koszt?

Koszt prostowania keratynowego włosów wynosi od 399 zł. Wszystko uzależnione jest od długości włosów.

Jeżeli chcesz umówić się na usługę keratynowego prostowania włosów - skontaktuj się z nami.

 

Czytany 6279 razy Ostatnio zmieniany środa, 14 luty 2024 18:00