Blog - Galeria Urody Arkadius

Aktualności, porady fryzjerskie i kosmetyczne, ważne wydarzenia to znajdziesz na naszym blogu. Bądź z nami na bieżąco!

niedziela, 28 październik 2018 20:23

Otwarcie nowego salonu Galeria Urody Arkadius

Jedno jest pewne! Już 10 listopada 2018 będzie nas znacznie więcej! Z tej okazji zachęcamy do odwiedzenia nowego salonu.

Pragniemy poinformować naszych obecnych klientów jak i tych nowych, że od 10 listopada 2018 otwieramy kolejną lokalizację! Galeria Urody Arkadius to salony kosmetyczno - fryzjerskie stworzone z pasji oraz chęci odkrywania rynku beauty. Każdego dnia pracujemy dla Ciebie po to byś mogła/mógł poczuć się wyjątkowo czy to w nowej fryzurze, a może po jakimś zabiegu kosmetycznym. 

Obecnie nasze salony usytuowane są w 3 lokalizacjach, a już wkrótce w kolejnej nowej lokalizacji. Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług możesz wybrać się do : Podkowy Leśnej gdzie zaraz przy wejściu do centrum handlowego Podkowa mieści się nasz salon, zachęcamy również do odwiedzin w Laskach k. Warszawy do centrum handlowego CH Treny gdzie znajduje się nasz kolejny salon, równie dobrze możesz odwiedzić nas w centrum Warszawy przy ulicy Towarowej 35 to właśnie w tym miejscu również czekamy na Ciebie.

Teraz już wiesz gdzie możesz nas odwiedzić! Ale to jeszcze nie wszystko. Nadszedł czas na nową lokalizację w Pruszkowie! Galeria Urody Arkadius będzie znajdowała się w Centrum Handlowym Nowa Stacja Pruszków przy ul. Sienkiewicza 19. 

Zapraszamy wszystkich na otwarcie nowego salonu 10 listopada od godziny 10:00 ! W tym dniu przewidujemy specjalne zniżki  z okazji otwarcia nowego salonu.

Czytany 5818 razy Ostatnio zmieniany środa, 19 grudzień 2018 15:11