Dołącz do zespołu Arkadiusa!

Sieć salonów Galeria Urody Arkadius Salon ( Warszawa Centrum aktualnie poszukuje do swojego zespołu doświadczonych specjalistów z zakresu:

  • Kosmetolog
  • Manikiurzystka / pedikiurzystka

Wyslij do nas swoje CV, a my sskontaktujemy się z Tobą.

W naszych salonach pracujemy na produktach najlepszych produktach KEVIN.MURPHY, Kerastase, Labiostetique, Dotoree, Ericson Laboratorium oraz materiałach jednorazowych ( peleryny, pilniczki, tarki, ręczniki etc.) . Stawiamy na wysoką jakość używanych produktów.

 

Posiadamy bardzo dużą bazę zadowolonych klientów, którzy cały czas do nas wracają. Dzięki serwisom reklamowy każdego dnia zdobywany nowych klientów.

Według statystyk klienci powracający stanowią 2/3 wszystkich rezerwacji, napływ nowych klientów stanowi 1/3 wszystkich rezerwacji. Dlatego szukamy kolejnych osób, które razem z nami będą uszczęśliwiać kolejnych klientów.


Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu oraz pokazania swoich osiągnięć. Po otrzymaniu odpowiedzi na ogłoszenie umówimy się na spotkanie, porozmawiamy i omówimy zasady współpracy. Jeśli się dogadamy będziemy pracować razem.

Dołącz do naszego zespołu już teraz!
Zadzwoń 604-160-099

Aplikuj już teraz! Wypełnij poniższy formularz!

Imię *
Telefon *
Adres email *
Wybór stanowiska
Prześlij CV *
Przeciągnij i upuść pliki w to miejsce Przeglądaj pliki
Zgoda na przesłanie CV *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).