Zabiegi na ciało w salonach Galeria Urody Arkadius

Nasze salony oferują Państwu szereg usług zabiegów na ciało m.in Exilis Elite, Depilacja laserowa Linscan czy też karboksyterapia. Zachęcamy do skorzystania z usług.

Exilis - Odchudzanie modelowanie sylwetki

Technologia Exilis – innowacyjny, niechirurgiczny zabieg modelowania sylwetki i skuteczne wsparcie w procesie odchudzania.

Urządzenie pozwala efektywnie wysmuklić figurę, a także zredukować zmarszczki, pozbyć się cellulitu i odmłodzić wygląd twarzy z dodatkowym efektem anti-aging. Ten innowacyjny sprzęt bazuje na rewolucyjnej technologii RID (ROZPOZNANIE – IZOLACJA – DEAKTYWACJA) przeznaczonej pierwotnie do zmniejszenia obwodu oraz zmiany kształtów problematycznych partii ciała. Przyczynia się do widocznej poprawy napięcia, sprężystości oraz tekstury skóry, gwarantując jednocześnie maksymalną kontrolę oraz bezpieczeństwo w czasie zabiegu.

Stosowany w naszym gabinecie system zapewnia bardzo dobre rezultaty, dużo lepsze niż wcześniej stosowane urządzenia, które wykorzystują radiofrekwencję. Opiera się na kontrolowanym nagrzewaniu tkanki poprzez stymulowanie cząsteczek połączonych z falami ultradźwiękowymi. W ten sposób wpływa na zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienie skóry.

Obecnie jest to metoda zaliczana do najszybszych i najskuteczniejszych rozwiązań w kształtowaniu sylwetki. Może być także wykorzystywana podczas redukcji zmarszczek i w ujędrnianiu skóry. Cera pozostaje gładsza i młodsza w wyglądzie, zmarszczki znikają lub są spłycone, a skóra wypełnia się nowym kolagenem.

Mezoterapia bezigłowa TMT SYSTEM

Mezoterapia bezigłowa TMT SYSTEM

Jest to innowacyjna i przełomowa metoda wprowadzania substancji aktywnych w głąb skóry bez konieczności iniekcji.

W naszym salonie w Warszawie stosujemy system mezoterapii TMT, umożliwiający transdermalny sposób transportu substancji aktywnych do komórek skóry. Wykorzystujemy urządzanie, które w istotnym stopniu zwiększa przepuszczalność skóry, dzięki zastosowaniu technologii wykorzystującej zjawisko elektroforoporacji.

Dzięki większej przepuszczalności warstwy rogowej substancjom aktywnym naskórka zostaje ułatwiony dostęp do głębszych warstw skóry, tam gdzie zachodzą mechanizmy naprawcze. Zabieg pozbawiony jest uczucia dyskomfortu oraz bólu, jaki wywołuje mezoterapia igłowa

LinScan - Trwała depilacja laserem diodowym

Co zyskujesz decydując się na laserową depilację?

  • wygodę i komfort w każdej sytuacji (gładka skóra przez cały czas).
  • czas dla siebie (długotrwały efekt)
  • aksamitną skórę każdego dnia (bez wrastających włosków, bez stanów zapalnych)

Laserem  diodowym LINSCAN, który posiada innowacyjne skanowanie liniowe, co powoduje pracę na różnych głębokościach skóry wychwytując melaninę (barwnik we włosie). Laser jest przeznaczony zarówno do usuwania włosów ciemnych jak i jasnych mieszków włosowych.

Obecnie jest to najefektywniejszy system laserowy. Jest to jedyny taki laser  z technologią skanowania linearnego.

Dodatkową zaletą lasera LINSCAN bezbolesne usuwanie owłosienia.

Laser diodowy skutecznie usuwa włosy będące w fazie wzrostu. W przypadku tego rodzaju lasera konieczność powtarzania zabiegów bierze się tylko stąd, że aby móc usunąć wszystkie włosy z danej okolicy ciała należy wykonać tyle zabiegów, by trafić na moment, gdzie poszczególne włosy są w fazie wzrostu. W związku z tym po każdym zabiegu włosy będą przerzedzone, aż w końcu zostaną całkowicie usunięte.

Zabiegi na ciało Ericson Laboratoire

Zabiegi na ciało - Ericson Laboratoire

W naszych salonach oferujemy także specjalistyczne zabiegi na ciało znanej na całym świecie firmy Ericson Laboratoire.

Oferowane przez firmę produkty i zabiegi oparte są na innowacyjnych składnikach aktywnych, uzyskanych w nowoczesnych procesach ekstrakcji z substancji pochodzenia morskiego, fitobiologicznego (hormony roślinne) i biotechnologicznego.

Dzięki innowacyjności rozwiązań popartej użyciem najwyższych dopuszczalnych stężeń unikalnych substancji aktywnych, zabiegi i produkty oferowane przez ERICSON LABORATOIRE należą do najskuteczniejszych na rynku i zapewniają natychmiastowo widoczne efekty.

Masaże - relaksacyjne - klasyczne oraz wiele innych

Masaż to jeden z najstarszych sposobów postępowania leczniczego.
Ten korzystny wpływ bodźców mechanicznych na organizm znano już w starożytnych czasach na obecnych obszarach Chin oraz w Egipcie.
Masaż to zespół zabiegów, które oddziaują w różny sposób na tkanki i narządy naszego ciała. Dzięki temu zmienia się wygląd i funkcjonowanie całego naszego organizmu. Kontakt z masażystą następuje poprzez skórę, która poprzez zakończenia nerwowe odbiera takie bodźce z zewnątrz jak ciepło, zimno, dotyk i ból. Jej zdrowy wygląd, odporność na szkodliwe czynniki, oraz jak najdłuższy młodzieńczy wygląd jest przedmiotem troski wszystkich, nie tylko kobiet. Zabiegi masażu wpływają nie tylko pielęgnacyjnie, ale przede wszystkim leczniczo na skórę. Podczas takiego zabiegu usuwane są obumarłe komórki naskórka, poprawia się czynność wydalnicza gruczołów łojowych i potowych, polepsza się ukrwienie skóry i co najważniejsze usuwane są szkodliwe produkty przemiany materii.

Masaż wpływa doskonale na wygląd skóry - zwiększa się jej napięcie, staje się ona gładsza, bardziej napięta i sprężysta. Zabiegi masażu powodują, że nasze mięśnie są szybciej zaopatrywane w tlen i substancje odżywcze a toksyny zostają szybciej usunięte. Mięśnie dzięki temu uzyskują większą zdolność do pracy, szybciej się regenerują, podnosi się ich napięcie i elastyczność.

Bardzo ważną rolę masaż odgrywa w funkcjonowaniu układu krążenia, odpowiedzialnego za odżywianie i oczyszczanie naszego organizmu. Dzięki zabiegom nasze ciało jest nie tylko dobrze zaopatrzone w składniki odżywcze, ale także zostają zlikwidowane objawy zastoju krążenia oraz zanikają obrzęki. Poprawia się przepływ płynów tkankowych, dzięki temu w ciele nie są zatrzymywane złogi i toksyny, które zatruwają nasz organizm. Masaż poprawia również odpływ krwi żylnej, zmniejsza opór krwi w tętnicach, rozszerzają się naczynia krwionośne - dzięki temu nasze serce ma ułatwioną pracę. Zabiegi masażu mają wpływ na łagodzenie napięć i stresów, redukcji stanów nerwicowych, a także różnego rodzaju bólów, w tym także migrenowych.
Masaż wraca do łask nie tylko jako jedna z metod terapii schorzeń narządu ruchu, ale metoda wspomagająca zachowanie zdrowia psychicznego, emocjonalnego i fizycznego.
Masaż czekoladą
MASAŻ RELAKSACYJNY - CZEKOLADOWY Zabieg przeznaczony dla kobiet i mężczyzn wymagających głębokiego relaksu i odprężenia, z zastosowaniem specjalnej czekolady do masażu wykonanego techniką Relax. Efekty zabiegu:- stymulacja mikrokrążenia - poprawa jędrności i elastyczności skóry - spowolnienie procesu starzenia - głęboki relaks i poprawa stanu psychicznego Wskazania do masażu: - zaburzenia neuroprzewodnictwa w chorobach neurologicznych - stres - zaburzenia gastryczne - problemy ze snem - stany pooperacyjne - wady wrodzone przy zaburzeniach rozwoju narządów ruchu - porażenia i niedowłady Czas zabiegu: 60 min. Zalecana ilość zabiegów: według potrzeby