Kosmetologia Estetyczna

Medycyna estetyczna – dział medycyny, zajmujący się zapewnieniem wysokiej jakości życia ludzi zdrowych poprzez działania zapobiegawcze, zorientowane w dużej mierze na profilaktykę starzenia się skóry, w kolejnym etapie natomiast rekonstrukcyjne, mające odtworzyć stan sprzed tego procesu.  Galeria Urody Arkadius  to ekskluzywne miejsce, w którym oferujemy  szeroki zakres zabiegów i rozwiązań estetycznych podkreślających  naturalne piękno i rysy. Naszym klientom oferujemy także konkurencyjne i atrakcyjne pakiety cenowy na zabiegi w naszym salonie. Nasze salony to miejsce dla wszystkich, którzy cenią profesjonalizm oraz oczekują skutecznych rozwiązań.

Karboksyterapia - Przedstawiamy nowość w medycynie estetycznej!

Zabieg karboksyterapii polega na śródskórnym i podskórnym podawaniu dwutlenku w węgla w formie iniekcji. Dwutlenek węgla ma wielokierunkowe działanie terapeutyczne. Oddziałując bezpośrednio na tkankę tłuszczową rozbija ją, przyspieszając jej uwalnianie w procesach metabolicznych. Jednocześnie poprawia krążenie krwi i limfy, stymulując metabolizm tkankowy. Uwolnione komórki tłuszczowe spalają się zdecydowanie szybciej. Karboksyterapia skutecznie dotlenia organizm poprzez lepsze krążenie krwi. Dodatkowo stymuluje włókna elastyczne do namnażania oraz naturalnej produkcji kolagenu i elastyny. Napięcie, elastyczność i koloryt skóry poprawiają się już w ciągu kilku tygodni od zabiegu.

Karboksyterapię zaleca się w szczególności osobom chcącym poprawić napięcie oraz elastyczność skóry zwiotczałej i opadającej. Doskonale sprawdza się w obszarze brzucha i ud, na przykład po porodzie lub liposukcji. To doskonała metoda eliminowania cellulitu. Można stosować ten zabieg w celu poprawienia napięcia skóry powiek i szyi oraz dla poprawy kolorytu skóry na rozjaśnienie cieni pod oczami.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej

Popraw już dziś swoją urodę. Zapraszamy do naszych gabinetów na konsultację oraz zabiegi.

Image

Mezoterapia Igłowa

Zapraszamy na jeden z najchętniej wybieranych zabiegów stosowanych w kosmetologii i medycynie estetycznej. Mezoterapia igłowa pomaga w odżywieniu i rozświetleniu skóry oraz likwidowaniu objaw przemęczenia, dlatego doceniają ją zarówno kobiety, jak i mężczyźni w różnym wieku.
Image

Mezoterapia mikroigłowa

Jest to niezwykle skuteczny zabieg stosowany w profilaktyce starzenia się skóry, wypłycaniu blizn potrądzikowych, niwelowaniu rozstępów i zapobieganiu łysienia.
Mezoterapia mikroigłowa to przede wszystkim : odmłodzenie okolicy oczu, poprawa jędrności skóry, uniesienie kącików ust.