Depilacja ciała

Usuwanie zbędnego owłosienia stanowi obecnie jedną z najczęściej wykonywanych czynności w zakresie dbałości o urodę. Kobiety, a coraz częściej także mężczyźnie, zaczynają postrzegać ten zabieg jako konieczny, niezbędny w kompleksowej pielęgnacji ciała. Na przestrzeni dziejów czynność usuwania zbędnych włosków była obecna w wielu kulturach. Z reguły motywacja była jednak ta sama. Ludźmi kierowały względy higieniczne. Współcześnie jest to raczej wymóg kosmetyczny i stosowany w celu poprawy wyglądu. Trend ten pojawił się w XX wieku i od tego czasu zaczął ewoluować.
Depilacja Laserowa Linscan Warszawwa
Depilacja Laserowa Linscan Warszawwa

Depilacja laserem medyczny LINSCAN

BTL LinScan – najefektywniejszy laser do epilacji! Nowość w naszych salonach.

BTL LINSCAN to jedyny na świecie laser diodowy pozwalający na niezwykle szybkie usuwanie włosów nawet przy bardzo dużej powierzchni zabiegowej.

JAK TO DZIAŁA?
Nowe podejście do laserowego usuwania owłosienia stanowią urządzenia, w których wiązka światła jest w ruchu w trakcie aplikacji. Zaletą tej metody jest bezbolesność zabiegów przy jednoczesnej wysokiej skuteczności, gdyż wiązką steruje skaner, a nie operator. Dzięki temu aplikacja jest precyzyjna i szybka.

CZEGO MOGĘ OCZEKIWAĆ?
Zabieg laserem BTL LINSCAN sprawia, że zabiegi epilacyjne są bardzo efektywne, a nieprzyjemne odczucia podczas zabiegu zostały zminimalizowane. Wysoka moc lasera w połączeniu z najwydajniejszym systemem chłodzenia kontaktowego czyni zabieg epilacyjny szybkim i w pełni bezpiecznym.

CZYM SIĘ RÓŻNI OD INNYCH URZĄDZEŃ?
Jest uznany za najbardziej efektywny, obecnie stosowany system laserowy. Laser BTL LINSCAN podbił rynek w Polsce oraz na świecie, pozwalając na znaczne skrócenie czasu trwania zabiegu. Jest to jedyny laser z technologią skanowania linearnego. Dodatkową zaletą lasera
BTL LINSCAN jest tryb MCT (MOTION CONTROL TECHNOLOGY), czyli bezbolesne usuwanie owłosienia.

 

 

Depilacja woskiem
(Depileve, Lycon)

Jedną z częstych technik jest depilacja która polega na nakładaniu na skórę ciepłego półpłynnego lub płynnego wosku, odrywanego następnie szybkim ruchem w stronę przeciwną do kierunku wzrostu włosów.
Za skuteczność tej techniki odpowiada także właściwa długość włosów – nie powinna być mniejsza niż 0,5 mm. W trakcie zabiegu włos zostaje usunięty wraz z cebulką.

Depilacja woskiem
Depilacja pastą cukrową

Depilacja pastą cukrową
( Alexandria )

W przypadku osób ze skórą wrażliwą bądź problemami naczynkowymi polecamy zastosowanie wosku kosmetycznego na zimno lub depilację pastą cukrową. W naszym salonie w Warszawie przeprowadzamy tego rodzaju zabiegi z wykorzystaniem produktów Alexandria. Stosowana przez nas technika jest nowoczesną metodą tradycyjnych zabiegów usuwania owłosienia, wykorzystywaną przez kobiety z Bliskiego Wschodu.