Usługi w salonach Galeria Urody Arkadius

Zachęcamy do zapoznania się z usługami dostępnymi w naszych salonach. Prosimy wybrać odpowiednią kategorię
Image

Usługi fryzjerskie

Salony Galeria Urody Arkadius oferują Tobie profesjonalne usługi z zakresu strzyżenia, koloryzacji, dekoloryzacji czy też usługi przedłużania włosów. W naszej ofercie również usługi ekspresowe!
Image

Manicure i Pedicure

Szkasz dobrej kosmetyczki? Zależy Ci na jakości usługi? Jeżeli tak to zapraszamy do naszych salonów. Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu manicure hybrydowego, pedicure oraz inne zabiegi na dłonie oraz stopy. Sprawdź naszą ofertę.
Image

Usługi dla mężczyzn

Zapraszamy wszystkich Panów na usługi przeznaczone tylko dla Was. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz usług. Zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów.
Image

Zabiegi na twarz

To propozycja dla tych wszystkich z Państwa, którzy chcą poczuć się zadbani i w pełni zrelaksowani. Zapewniamy skuteczne rozwiązania pielęgnacyjne dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku i o różnym typie skóry. W XXI wieku pielęgnacja twarzy i ciała to czynność rutynowa – na szczęście nieskomplikowana.
Image

Zabiegi na ciało

Propozycja dla tych którzy chcieli by poprawić swoje walory estetyczne. Oferujemy skuteczne zabiegi upiększające ciało m.in Exili Elite - skuteczny sytem wyszczuplania sylwetki czy też LINSCAN - skuteczne usuwanie owłosienia czy też zamykanie rumienia.
Image

Depilacja ciała

Depilacja ciała czyli wszystkie techniki dozwolone. Jeżeli wolisz tradycyjne metody depilacji możemy zaoferować Tobie depilację pastą cukrową lub woskiem. Zadzwoń i umów się na zabieg depilacji.
Image

Kosmetologia estetyczna

Kategoria przeznaczona dla tych którzy marzą o perfekcyjnym wyglądzie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeregu zabiegów które poprawią efekt Twojego wyglądu. Skontakuj się z nami i dowiedz się więcej.
Image

Promocje

Aktualne promocje, kupony rabatowe i wiele więcej. Sukcesywnie staramy się nagradzać naszych obecnych klientów jak i nowych. Zachecamy do zapoznania się z ofertą.

Brakuje tutaj jakieś usługi którą jesteś zainteresowana ? Skontaktuj się z nami a postaramy się pomóc.