Rezerwuj wizytę w naszych salonach.

Witamy w serwisie rezerwacji wizyty w naszych salonach. Aby złożyć wstępną rezerwację proszę wybierz z menu poniżej w którym salonie chcesz dokonać wizyty. Możesz też wysłać do nas zapytanie odnośnie konkretniej usługi. Wypełnienie formularza zajmie Ci nie dłużej niż 1 minutę. Wystarczy wypełnić odpowiednie pola w formularzu oraz potwierdzić chęć wysłania formularza. Wiadomość automatycznie zostanie przekazana do naszego sytemu. Potwierdzenie umówienia wizyty dokona nasz pracownik najszybciej jak będzie to możliwe. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z formularza. Wypełniając formularz akceptujesz nasz regulamin. Kliknij w odpowiedni przycisk aby zarezerwować swoją wizytę.
* Wybrany termin wizyty przez Ciebie może różnić się od tego dostępnego w salonach.

Rezeruj wizyty online w salonach Galeria Urody Arkadius

Rezerwuj wizytę przez serwis Booksy.com

Dokonaj bezpłatnej rezerwacji poprzez system rezerwacji booksy. Wybierz termin, pracownika oraz usługę. Twoja rezerwacja zostanie automatycznie zapisana przez systemy Booksy.

Rezerwacja usługi przez naszą stronę!

Czy wiesz, że możesz kupić nasze usługi online po znacznie niższej cenie niż w salonie? Jeżeli nie to kliknij tutaj i sprawdź nasze promocyjne usługi już teraz! Po co przepłacać?