Galeria Urody Arkadius

Galeria Urody Arkadius to przede wszystkim wysoka jakość naszych usług oraz praca na markowych produktach. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu nawet skomplikowanemu wyzwaniu.Nasze salony  to miejsca, gdzie spotkacie się z wysoką jakością usług oraz miłą atmosferą i obsługą, a spełnienie Państwa oczekiwań jest dla nas najważniejsze.

Przy filiżance dobrej kawy macie Państwo szanse oddać się w ręce wykwalifikowanego personelu, mając pewność profesjonalizmu wykonanej usługi.

W dobie ciągłego pośpiechu i braku czasu, wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferując bardzo szeroki wachlarz usług.

Wchodząc do nas można być pewnym, że będzie się obsłużonym „od stóp do głów” w atrakcyjnych cenach!  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług w jednym z naszych salonów :  w Laskach (k. Warszawy) przy ulicy Trenów 51, w Podkowie Leśnej przy ulicy Gołębiej 26 w Galerii Podkowa Leśna oraz nowo otwartym salonie w Warszawie przy ulicy Towarowej 35 ( Wjzad od ulicy Jaktorowskiej. Informujemy, że dla naszych klientów dysponujemy bezpłatnym parkingiem. ABy wjechać na parking - należy zrobić to od ulicy Jaktorowskiej

Galeria Urody Arkadius w Warszawie
Nasza misja - Salon Galeria Urody Arkadius

Nasza misja

Zrozumienie potrzeby klienta oraz troska o wysoką jakość świadczonych usług.

Galeria Urody Arkadius została stworzona z myślą dla osób, które chcą poczuć smak wyjątkowo oraz atrakcyjnie. Budując nasz prestiż  kierujemy się wysoką obsługą naszego Klienta. Kompleksowa pielęgnacja z zakresu kosmetyki, oraz najwyższa jakość produktów i urządzeń, odpowiednio dobrane produkty, profesjonalny personel w którym zatrudniamy: kosmetyczki ,fryzjerów-stylistów, masażystów którzy są w stanie zapewnić optymalne efekty,a także satysfakcję osób odwiedzających nasz salon.

Galeria Urody Arkadius to przede wszystkim:

- zadowolenie Klientów
- wysoka jakość świadczonych usług
- nowoczesność oraz styl
- niepowtarzalność
- szeroki wachlarz usług

Opierając się na własnych doświadczeniach oraz zasobu wiedz nastawiamy się na osiągnięcie jeszcze większych sukcesów. Serdecznie zapraszamy na najwyższej jakoś zabiegi z zakresu kosmetyki, medycyny estetycznej i dermatologii.

Bezpłatny parking

Dla klientów korzystających z naszych usług w Warszawie przy ul. Towarowej ze względu na brak miejsc parkingowych przy salonie
dysponujemy własnym parkingiem dla klientów. Aby wjechać na parking należy zrobić to od ulicy Jaktorowskiej, pobrać bilet a resztą zajmiemy się my!

Jak pracujemy?

Jako nieliczni na rynku z branży beauty nasze salony to gwarancja pewności oraz bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo i higiena pracy w naszych salonach

Nasze salony to jedno z nielicznych miejsc w którym możesz poczuć się jak wymażonym miejscu. Naszym klientom oferujemy najwyższe standardy z możliwych. Staramy się aby bezpieczeństwo oraz higiena pracy była dla nas najwyższym standardem.

Dla wszystkich wykonywanych usług w naszych salonach wykorzytujemy tylko i wyłącznie materiały jenorazowe. Każdorazowo wszystkie narzędzi na których pracują fryzjerzy czy kosmetyczki są sterylizowane na bierząco! U nas nie doświadczysz materiałowych perelyn do strzyżenia czy też ręczników materiałowych wielokrotnego użytku.

Salony Galeria Urody Arkadius pracują tylko i wyłącznie na materiałach jednorazowych takich jak: ręczniki jednorazowe, peleryny do strzyżenia, akcesoria do manicure czy pedicure.
U NAS MASZ GWARANCJĘ BEZPIECZEŃSTWA

Oryginalne kosmetyki oraz preparaty do zabiegów

Aby usługi które wykonujemy w naszych salonach były w 100% zadowalające musimy używać tylko i  wyłącznie oryginalnych produktów. W naszych salonach nie używamy zamienników oraz innych o słabszym efekcie produktów. Produkty na których pracujemy są renomowanymi markami, a każdy klient który do nas przychodzi może zauważyć róznicę. Obecnie pracujemy na markach takich jak : 
  • Kevin Murphy
  • Kerastase
  • Loreal
  • Alter Ego
  • Alterna
  • Eriscon Laboratoire
  • Perfect Match, Semilac, Vinylux
Nasze salony również oferują możliwość zakupu kosmetyków na których pracujemy ale tylko w ofercie detalicznej. 
STAWIAMY TYLKO NA ORYGINALNE PRODUKTY