sobota, 16 maj 2020 20:47

Wracamy do pracy! Ważne informacje.

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zgodnie z nowym rozporządzeniem ministerstwa zdrowia od 18 maja wracamy ponownie do pracy! Przeczytaj jakie nowe zasady będą obowiązywały w naszych salonach.

Szanowni Klienci!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w naszym kraju nastąpił kolejny etap odmrażania gospodarki. Z dniem 18 maja branża kosmetyczna i fryzjerska wkracza w nową rzeczywistość i  znów staje się dostępna dla każdego. W tym krótkim artykule dowiesz się jakie nowe zasady wprowadziliśmy w naszych salonach oraz jak zadbamy jeszcze bardziej o Państwa bezpieczeństwo.

Jak Państwu wiadomo od zawsze sterylność i bezpieczeństwo w trakcie korzystania z naszych usług były dla nas i są bardzo ważne. Zawsze stosujemy elementy sterylne lub jednorazowe, jednakże w związku z „odmrażaniem” branży podejmujemy również dodatkowe środki bezpieczeństwa, prosimy o zapoznanie się z nimi i stosowanie do nich!

Ważne informacje!

 1. Wizyty umawiamy tylko wyłącznie telefonicznie lub droga mailową lub poprzez systemy rezerwacji.
 2. Na terenie naszych salonów obowiązuje całkowity zakaz używania  telefonów komórkowych, który nie dotyczy wyłącznie pracownika naszej recepcji w celu umówienia, potwierdzenia wizyty lub realizacji codziennych zadań.
 3. Nasze stanowiska pracy organizujemy z uwzględnieniem wymaganego dystansu między pracownikami (każdy klient obsługiwany jest w osobnym gabinecie).
 4. Stosujemy dodatkowe przepierzenia  na stanowiskach manicure i w recepcji, w celu oddzielenia personelu od klienta.
 5. Umieściliśmy w pomieszczeniach pojemniki z płynami do dezynfekcji w celu odkażenia każdej dotykanej powierzchni i co najmniej 2-3 razy w ciągu dnia pracy i na koniec każdej zmiany wszystko dezynfekujemy płynami posiadającym odpowiednie certyfikaty.
 6. W naszym salonie może jednocześnie przebywać odpowiednia ilość klientów ze względu na powierzchnie salonów co zapewni odpowiednie bezpieczeństwo.
 7. O planowanej godzinie wizyty są Państwo informowani  poprzez SMS. Prosimy przychodzić punktualnie, w przypadku spóźnienia na wizytę, wizyta może zostać odwołana. 

 

Ważna informacja do wszystkich klientów! Jeżeli : 

 • występują u Państwa objawy wskazujące na chorobę zakaźną,
 • są Państwo w trakcie odbywania obowiązkowej izolacji lub kwarantanny,
 • zamieszkują Państwo z osobą, która jest poddana obowiązkowej izolacji lub kwarantannie,
 • w ciągu tygodnia mieli Państwo kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zachorowanie lub skierowaną do izolacji.

Prosimy o niezwłoczne odwołanie wizyty oraz nie przychodzenie do naszych salonów!

Dodatkowy komfort bezpieczeństwa naszego personelu oraz pracy całego salonu.

 1. Nasi pracownicy zostali w odpowiedni sposób przeszkoleni jak mają postępować po przyjściu do pracy. Używamy środków ochrony indywidualnej adekwatnych do wykonywanego zabiegu.
 2. Regularne mycie rąk oraz dezynfekcja osuszony dłoni środkiem na bazie alkoholu oraz gliceryny (min. 70%).
 3. Dezynfekujemy również pozostałe powierzchni dotykowe takie jak: słuchawka telefonu, klawiatura i myszka, włączniki świateł czy biurka oraz sprzęt, który wykorzystywany jest podczas zabiegu.
 4. Regularnie (kilka razy w ciągu dnia) czyścimy powierzchnie wspólne, z którymi stykają się klienci,
 5. Korzystamy wyłącznie z przedmiotów niezbędnych do wykonania zabiegu w trakcie wykonywania usługi.

W zależności od wykonywanego zabiegu każdy powinien: 

 1. Zdezynfekować ręce lub założyć rękawiczki ochronne. Obowiązujemy się do zasłaniania ust oraz nosa (maseczka , chusta ochronna lub inne wg. uznania),  jeżeli specyfika zabiegu na to pozwala.
 2. W przypadku braku własnych środków ochronnych czy dezynfekujących mogą Państwo zakupić je w naszych salonach.

 

Mamy nadzieje, że przedstawione Państwu informacje są jasne oraz zrozumiałe. Prosimy aby na wizyty przychodzić bez osób towarzyszących. Poczekalnie w naszych salonach nie funkcjonuje do odwołania. 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego. 

W każdym z salonów może przebywać ograniczona liczba osób.

Czytany 1478 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 18 maj 2020 10:14