Semilac w Galerii Urody Arkadius

Galeria Urody Arkadius została oficjalnym dystrybutorem renomowanej marki Semilac, oferującej bogatą gamę produktów do zabiegów manicure i pedicure.

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów, z wykorzystaniem najwyższej jakości lakierów hybrydowych, które oferuje marka Semilac. Lakiery hybrydowe, o niezwykle bogatej palecie barw, pozwolą stworzyd stylizacje idealne na każdą okazję. Innowacyjna linia Semi Hardi nie tylko utwardzi miękką i delikatną płytkę paznokcia, ale umożliwi także jej przedłużenie, aż do 3 - 5 mm.

Wysoka trwałośd lakierów hybrydowych zagwarantuje zadowolenie z wykonanej stylizacji przez okres nawet do 3 tygodni! Promotorem marki jest, przewrotnie, nie kobieta, a mężczyzna, który na najnowszych trendach i tym, co mężczyznom podoba się w kobietach, zna się najlepiej – Mister Polski 2014 Pan Rafał Maślak!
Zapraszamy również do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, gdzie znajdą Paostwo całą gamę produktów marki Semilac. W ofercie posiadamy lakiery do paznokci klasyczne, lakiery do paznokci hybrydowe, żele UV, lampy UV oraz wszelkie preparaty i akcesoria niezbędne do wykonania zabiegu manicure i pedicure.

Marka Semilac to Polska firma ciesząca się najwyższym uznaniem wśród ogromnego grona użytkowników produktów do stylizacji paznokci. W 2016 roku, nie bez powodu, otrzymała certyfikat „Dobra Marka – Jakośd, Zaufanie, Renoma” w kategorii „Profesjonalne produkty do pielęgnacji i stylizacji paznokci”. Ów certyfikat gwarantuje Paostwu, że produkty marki Semilac cieszą się największym zaufaniem i renomą w swojej branży oraz potwierdza ich najwyższą jakośd. Marka Semilac, dzięki swojemu ciągłemu i dynamicznemu rozwojowi, oferuje coraz większy wachlarz produktów dążąc do zaspokajania Paostwa najwyższych oczekiwao. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych nowości.

Aktualne promocje

Aktualne promocje w naszych salonach. Bądź znami na bieżąco każdego dnia.

Zapisz się do naszego Newslettera

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszych salonach,

chcesz otrzymywać informację o promocjach , rabatach ?

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Zapewniamy Cię nie wysyłamy spamu.

Aplikacja Mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną ! Korzystając aktywnie z karty stałego klienta dostajesz wiele możliwości. Pobierz aplikację, zainstaluj na swoim urządzeniu i okazjuj ją podczas każdej wizyty.

Dzięki naszej aplikacji możesz zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

Aplikacja Mobilna - Galeria urody Arkadius Aplikacja Galeria Urody Arkadius w Google Play

Aplikacja Mobilna Galeria Urody Arkadius

© 2017 All Rights Reserved. Galeria Urody Arkadius