PEDICURE LECZNICZY GEHWOL

Liczne dolegliwości dotykające stóp często nasilają się w okresie wiosennym i letnim. Odsłonięte obuwie sprzyja wysuszaniu skóry i pękaniu pięt. Całym rokiem towarzyszyć mogą inne problemy jak odciski, modzele, nagniotki, które nie tylko nieefektownie wyglądają, ale często wywołują także ucisk i powodują ból. Prezentowany przez nas pedicure leczniczy Gehwol pozwala poprawić kondycję stóp oraz korzystnie wpływa na poprawę wyglądu ich skóry.

Czym jest pedicure leczniczy?

Stanowi regenerujący i kojący zabieg, pozwalający na przywrócenie stopom naturalnego piękna, zdrowia oraz blasku. Zapewnia także poczucie ulgi, uwalniając od bolesnych odcisków, nagniotków, czy modzeli, jak też problemu wrastających paznokci. Stanowi w rzeczywistości rozszerzenie tradycyjnego zabiegu kosmetycznego o działania lecznicze, poprawiające kondycję nie tylko skóry, ale i samych stóp.

Jak wygląda zabieg?

Pedicure leczniczy jest z reguły poprzedzony rozmową z pacjentem, podczas której osoba przeprowadzająca zabieg dowiaduje się o dolegliwościach. Właściwą procedurę należy rozpocząć od kąpieli oczyszczającej z wykorzystaniem odpowiednich preparatów. My stosujemy specjalistyczne wyroby marki Gehwol. Wykorzystują w pełni moc ekstraktów roślinnych. Nie podrażniają skóry i w większości nie powodują reakcji alergicznych, dzięki zastosowaniu naturalnych składników.

Pedicure leczniczy wymaga odpowiedniego skrócenia oraz opiłowania płytki paznokciowej przy użyciu odpowiednich narzędzi, które po każdym zabiegu poddawane są sterylizacji i dezynfekcji. Na tym etapie wykonujemy także oczyszczenie wałów paznokciowych. Istotną częścią pedicure leczniczego jest nadanie odpowiedniego kształtu płytce paznokcia, co pozwoli ograniczyć ryzyko jej powstania. Na kolejnym etapie zabiegu zajmujemy się usuwaniem dokuczliwych dolegliwości tj.:

  • odciski i uszkodzenia skóry na całej powierzchni,
  • pękająca skóra,
  • nagniotki i modzele,
  • nadmierne rogowacenie,
  • grzybica.

 

Niemal ostatnim etapem zabiegu jest aplikacja na skórę stóp odpowiednio dobranych preparatów. Dzięki zabiegowi skóra zostaje odpowiednio nawilżona, w szczególności jeśli głównym problemem jest zrogowaciały pękający naskórek na piętach oraz ogólna suchość stóp. Stosowane przez nas preparaty zawierają bogaty zestaw aktywnych składników odżywczych.

Pedicure leczniczy wieńczą czynności upiększające, czyli usuwanie skórek i malowanie paznokci.

Dla kogo w szczególności przeznaczony jest zabieg?

  • osób uprawiających sport i prowadzących aktywny tryb życia,
  • osób, które pracują w warunkach narażających stopy na silne zabrudzenia, intensywną potliwość, dużą wilgotność,
  • osób, które spędzają dużo czasu na stojąco, w niewygodnych butach,
  • osób, które borykają się z częstymi problemami skóry.

Aktualne promocje

Aktualne promocje w naszych salonach. Bądź znami na bieżąco każdego dnia.

Zapisz się do naszego Newslettera

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszych salonach,

chcesz otrzymywać informację o promocjach , rabatach ?

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Zapewniamy Cię nie wysyłamy spamu.

Aplikacja Mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną ! Korzystając aktywnie z karty stałego klienta dostajesz wiele możliwości. Pobierz aplikację, zainstaluj na swoim urządzeniu i okazjuj ją podczas każdej wizyty.

Dzięki naszej aplikacji możesz zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

Aplikacja Mobilna - Galeria urody Arkadius Aplikacja Galeria Urody Arkadius w Google Play

Aplikacja Mobilna Galeria Urody Arkadius

© 2017 All Rights Reserved. Galeria Urody Arkadius