Pedicure hybrydowy

Zapraszamy na pedicure hybrydowy

Pedicure hybrydowy zyskuje coraz większą popularność w naszych salonach. Uwagę klientek przyciąga fakt, iż nie muszą, przez okres nawet do 3 tygodni, wykonywać czasochłonnych czynności związanych z nakładaniem i zmywaniem lakieru klasycznego.
Idealnie wykonany pedicure hybrydowy nada stopom niezwykle estetycznego wyglądu, co w okresie letnim, gdy zakładamy odkryte obuwie, jest niezwykle ważne.

1. Kiedy stosować pedicure hybrydowy ?

Pedicure hybrydowy jest idealnym rozwiązaniem dla Pań, które nie mają zbyt wiele czasu na klasyczny pedicure w domowym zaciszu lub częste wizyty w salonie kosmetycznym, a wygląd stóp jest niezwykle istotny w ich życiu prywatnym i zawodowym.

Lakiery hybrydowe są znakomitą alternatywą dla lakierów klasycznych. Dzięki nim pedicure utrzymuje się nawet do 3 tygodni. Są idealnym rozwiązaniem dla paznokci miękkich, z których lakier klasyczny odpryskuje w bardzo szybkim tempie. Utwardzają płytkę, dzięki czemu staje się ona mało elastyczna i nie powoduje odprysków lakieru.

2. Efekt pedicure hybrydowego

Technika nakładania lakieru hybrydowego podczas pedicure w niczym nie odbiega od manicure hybrydowego. Po opracowaniu płytki paznokciowej nakadane są warstwy lakieru, które utwardza się w lampie UV. O szybkości wykonywania pedicure hybrydowego stanowi wykorzystanie lampy z promieniami UV. Dzięki światłu UV 1 warstwa lakieru utwardzona jest po ok. 2 minutach, co umożliwia natychmiastowe nałożenie kolejnej warstwy. Lakier hybrydowy, gwarantuje wykończenie płytki w wysokim połysku lub w gębokim macie, czego nie uzyskamy korzystając z klasycznegoo lakieru do paznokci. Prawidłowo wykonany pedicure hybrydowy nie niszczy płytki paznokcia.

Salony Galeria Urody Arkadius wykorzystują najwyższej jakości, sprawdzone produkty do pedicure hybrydowego. Staramy się, aby każda usługa była wykonana na najwyższym poziomie, co sprawi, że każda klientka będzie zadowolona z efektu. Dbamy również o bezpieczeństwo naszych klientów - każdy zabieg wykonywany jest w sterylnych warunkach, używamy tylko jednorazowych akcesoriów (pilniki, tarki itp.) Wszystkie narzędzia wielorazowego użytku sterylizujemy w autoklawach.

Zachęcamy już dziś do odwiedzenia naszych salonów.

Aktualne promocje

Aktualne promocje w naszych salonach. Bądź znami na bieżąco każdego dnia.

Zapisz się do naszego Newslettera

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszych salonach,

chcesz otrzymywać informację o promocjach , rabatach ?

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Zapewniamy Cię nie wysyłamy spamu.

Aplikacja Mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną ! Korzystając aktywnie z karty stałego klienta dostajesz wiele możliwości. Pobierz aplikację, zainstaluj na swoim urządzeniu i okazjuj ją podczas każdej wizyty.

Dzięki naszej aplikacji możesz zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

Aplikacja Mobilna - Galeria urody Arkadius Aplikacja Galeria Urody Arkadius w Google Play

Aplikacja Mobilna Galeria Urody Arkadius

© 2017 All Rights Reserved. Galeria Urody Arkadius