Pedicure leczniczy

Pielęgnacja dłoni jest czynnością rozpropagowaną, której podejmują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni, pragnąc zachować ich zadbany wygląd. Nie należy zapominać o stopach! Dbałość o nie jest niezwykle istotna z uwagi na intensywne użytkowanie i częste przemęczenie.

W naszym salonie kosmetycznym wykorzystujemy do pielęgnacji stóp kosmetyki marki Perfect Match i ESSIE, przeznaczone właśnie do tego celu. Jest są linie produktów profesjonalnych, dzięki którym zwykła czynność zamieni się w wyjątkowy zabieg Spa. Składają się z łagodzących i odżywczych wyciągów roślinnych, dzięki którym skora staje się odświeżona i pełna energii.

Pedicure hybrydowy i klasyczny. Warszawa - Galeria Urody Arkadius

Co proponujemy ?

Klasyczny pedicure, podczas którego stopy odpoczną, a Ty zaznasz odprężenia .

Posiadamy specjalnie przystosowany do tej czynności nowoczesny fotel masujący, który potęguje uczucie relaksu.

Perwszą czynnością jest specjalnie przygotowana kąpiel, zawierająca preparaty pielęgnacyjne. Następnie zostaje opracowana płytka paznokcia i usunięta zgrubiała skóra z podeszwy stóp i palców. W następnej kolejności nałożony zostaje specjalny peeling z kwasami AHA i naturalnymi kryształami cukru, ekstraktami z kokosa i cytrusów. Przyczynia się do zmniejszenia zgrubień naskórka oraz usunięcia przesuszonej, szorstkiej skóry. Stopy poddane są masażowi z użyciem emulsji nawilżającej.

SPA dla stóp przygotowane przez markę OPI stanowi połączenie klasycznego zabiegu z nawilżającym rytuałem. Ten swoisty leczniczy pedicure pozwala osiągnąć rewelacyjne efekty. Skóra stóp staje się gładsza i miękka, zaś paznokcie odpowiednio wystylizowane.

 Pedicure w Galeri Urody Arkadius

PEDICURE HYBRYDOWY

Perfect Match i Essie / Semilac
Hybrydowy zabieg z wykorzystaniem Perfect Match lub essie zapewnia długotrwały efekt. Produkt ma postać delikatnego żelu, który idealnie rozprowadza się po płytce paznokcia, zapewniają równomierne pokrycie. Nałożenie dwóch warstw zapewnia trwałość, a efekt utrzymuje się do 3 tygodni! Warstwa nie pęka i nie łuszczy się. Innowacyjna formuła zapewnia również właściwą cyrkulację powietrza. Produkt może być usunięty wyłącznie w salonie z wykorzystaniem metody "wraps" lub moczenia w specjalnym płynie . Proces trwa ok. 15 minut.

WSZYSTKIE NARZĘDZIA STERYLIZUJEMY W AUTOKLAWIE MEDYCZNYM I PRZECHOWUJEMY W JEDNORAZOWYCH TOREBKACH.

Aktualne promocje

Aktualne promocje w naszych salonach. Bądź znami na bieżąco każdego dnia.

Zapisz się do naszego Newslettera

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszych salonach,

chcesz otrzymywać informację o promocjach , rabatach ?

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Zapewniamy Cię nie wysyłamy spamu.

Aplikacja Mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną ! Korzystając aktywnie z karty stałego klienta dostajesz wiele możliwości. Pobierz aplikację, zainstaluj na swoim urządzeniu i okazjuj ją podczas każdej wizyty.

Dzięki naszej aplikacji możesz zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

Aplikacja Mobilna - Galeria urody Arkadius Aplikacja Galeria Urody Arkadius w Google Play

Aplikacja Mobilna Galeria Urody Arkadius

© 2017 All Rights Reserved. Galeria Urody Arkadius