Manicure hybrydowy

Piękne, zadbane dłonie to nasza wizytówka – dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Na ich estetyczny wygląd ma wpływ przede wszystkim stan i wygląd naszych paznokci. W dobie pośpiechu, kiedy na co dzień jesteśmy zapracowani i nie mamy czasu na ich pielęgnacje ciężko jest utrzymywać je ciągle w perfekcyjnym stanie. Jaki jest sekret na piękne paznokcie bez wysiłku? Manicure hybrydowy!

Manicure Hybrydowy - Galeria Urody Arkadius

Superutwardzenie lampami UV

To, co odróżnia manicure hybrydowy od innych metod stylizacji paznokci to przede wszystkim metoda utrwalania efektu końcowego. Do malowania paznokci tą metodą używa się specjalnych lakierów. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych preparatów i utwardzeniu przy pomocy naświetlania promieniami UV możemy cieszyć się trwałym, odpornym za odpryski kolorem przez aż dwa tygodnie!

Krok po kroku

Umawiając się na wizytę w salonie kosmetycznym w celu zrobienia manicure hybrydowego musisz być przygotowana na nieco dłuższy zabieg, niż w przypadku zwykłego malowania paznokci. Wizyta zaczyna się od standardowego manicure oraz wycinania skórek. Kosmetyczka wypoleruje płytkę Twoich paznokci, a następnie nada im wybrany przez Ciebie, estetyczny kształt.

Następnym krokiem jest położenie bazy pod lakier, dzięki któremu nie będzie on odpryskiwał i lepiej przywrze do płytki paznokcia. Dopiero później następuje malowanie w wybranym przez Klientkę kolorze – i to przy użyciu wspomnianych wcześniej specjalistycznych lakierów hybrydowych. Na kolor nakłada się następnie warstwę utwardzającą w formie preparatu i utrwala się ją promieniami UV przy użyciu specjalistycznego urządzenia.

Trwałość i usunięcie lakieru

Profesjonalny manicure hybrydowy może utrzymać się na dłoniach do około 2 tygodni. Specjalne lakiery oraz metody utrwalania nie pozwalają na jego zmycie przy użyciu zwykłego zmywacza do paznokci. Jeśli chcesz pozbyć się tego typu manicure najlepiej udać się do salonu kosmetycznego lub zakupić specjalne płyny z substancjami nawilżającymi.

Manicure hybrydowy – dla kogo?

Tę metodę stylizacji paznokci polecamy przede wszystkim zapracowanym Paniom, które nie mają czasu na codzienne malowanie paznokci tradycyjnymi lakierami. Ten sposób jest idealny również dla kobiet, które samodzielnie nie potrafią stworzyć tak estetycznego i trwałego efektu, jaki daje manicure hybrydowy z salonu. Stylizacja ta cieszy się powodzeniem szczególnie wśród Pań planujących długie urlopy, wyjazdy czy uroczystości – podczas wypoczynku przez cały czas nie muszą się martwić o idealny wygląd paznokci.

Dlaczego warto postawić na hybrydę?

Do podstawowych zalet manicure hybrydowego należą:

  • długotrwały efekt bez odprysków (około 2 tygodnie),
  • szeroka możliwość wybory koloru lakieru, wzorów itd. – na rynku pojawia się coraz więcej marek(takich jak Essie oraz Perfect Match)i odcieni tych specjalistycznych preparatów,
  • bezpieczeństwo paznokci – metoda ta nie niszczy płytki ani jej nie odbarwia i pozwala na swobodny wzrost paznokcia mimo pokrycia warstwą lakieru. Poza tym płytka zabezpieczona jest przed pękaniem, dzięki czemu paznokcie nie łamią się i łatwiej je zapuścić,
  • naturalny, świeży efekt – w przeciwieństwie do niektórych rodzajów manicure żelowego czy tipsów uzyskujemy efekt naturalnych paznokci.

Cały zabieg nakładania manicure hybrydowego trwa około godziny. Kobiety doceniają tę metodę nie tylko za wyżej wymienione zalety, ale także racjonalne koszty, biorąc pod uwagę trwałość efektu. Do minusów metody można zaliczyć widoczność odrastania paznokcia u dołu płytki po około 1 tygodniu. Jednak przy regularnym odświeżaniu manicure hybrydowego w salonie ten uboczny efekt może zostać zniwelowany do minimum, a przy użyciu naturalnych kolorów lakieru prawie całkowicie niewidoczny.

Aktualne promocje

Aktualne promocje w naszych salonach. Bądź znami na bieżąco każdego dnia.

Zapisz się do naszego Newslettera

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszych salonach,

chcesz otrzymywać informację o promocjach , rabatach ?

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Zapewniamy Cię nie wysyłamy spamu.

Aplikacja Mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną ! Korzystając aktywnie z karty stałego klienta dostajesz wiele możliwości. Pobierz aplikację, zainstaluj na swoim urządzeniu i okazjuj ją podczas każdej wizyty.

Dzięki naszej aplikacji możesz zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

Aplikacja Mobilna - Galeria urody Arkadius Aplikacja Galeria Urody Arkadius w Google Play

Aplikacja Mobilna Galeria Urody Arkadius

© 2017 All Rights Reserved. Galeria Urody Arkadius