O Nas

Galeria Urody Arkadius to przede wszystkim wysoka jakość naszych usług oraz praca na markowych produktach. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu nawet skomplikowanemu wyzwaniu.Nasze salony  to miejsca, gdzie spotkacie się z wysoką jakością usług oraz miłą atmosferą i obsługą, a spełnienie Państwa oczekiwań jest dla nas najważniejsze.

Przy filiżance dobrej kawy macie Państwo szanse oddać się w ręce wykwalifikowanego personelu, mając pewność profesjonalizmu wykonanej usługi.

W dobie ciągłego pośpiechu i braku czasu, wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferując bardzo szeroki wachlarz usług.

Wchodząc do nas można być pewnym, że będzie się obsłużonym „od stóp do głów” w atrakcyjnych cenach!  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług w jednym z naszych salonów :  w Laskach (k. Warszawy) przy ulicy Trenów 51, w Podkowie Leśnej przy ulicy Gołębiej 26 w Galerii Podkowa Leśna oraz nowo otwartym salonie w Warszawie przy ulicy Towarowej 35 ( Wjzad od ulicy Jaktorowskiej. Informujemy, że dla naszych klientów dysponujemy bezpłatnym parkingiem. ABy wjechać na parking - należy zrobić to od ulicy Jaktorowskiej

Galeria Urody Arkadius to dwa profesjonalne studia urody.

Nasza misja:

Zrozumienie potrzeby klienta oraz troska o wysoką jakość świadczonych usług.

Galeria Urody Arkadius została stworzona z myślą dla osób, które chcą poczuć smak wyjątkowo oraz atrakcyjnie. Budując nasz prestiż  kierujemy się wysoką obsługą naszego Klienta. Kompleksowa pielęgnacja z zakresu kosmetyki, oraz najwyższa jakość produktów i urządzeń, odpowiednio dobrane produkty, profesjonalny personel w którym zatrudniamy: kosmetyczki ,fryzjerów-stylistów, masażystów którzy są w stanie zapewnić optymalne efekty,a także satysfakcję osób odwiedzających nasz salon.

Galeria Urody Arkadius to przede wszystkim:

- zadowolenie Klientów
- wysoka jakość świadczonych usług
- nowoczesność oraz styl
- niepowtarzalność
- szeroki wachlarz usług

Opierając się na własnych doświadczeniach oraz zasobu wiedz nastawiamy się na osiągnięcie jeszcze większych sukcesów. Serdecznie zapraszamy na najwyższej jakoś zabiegi z zakresu kosmetyki, medycyny estetycznej i dermatologii.

Nasze  propozycje:

    - masaże
    - depilacja
    - zabiegi wyszczuplające oraz antycellulitowe
    - zamykanie naczynek
    - peeling chemiczny
    - botoks
    - zabiegi dla mężczyzn.

Przekonaj się  jak szybko Twoja uroda potrafi odmienić się  w naszym studiu urody !

Aktualne promocje

Aktualne promocje w naszych salonach. Bądź znami na bieżąco każdego dnia.

Zapisz się do naszego Newslettera

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszych salonach,

chcesz otrzymywać informację o promocjach , rabatach ?

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Zapewniamy Cię nie wysyłamy spamu.

Aplikacja Mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną ! Korzystając aktywnie z karty stałego klienta dostajesz wiele możliwości. Pobierz aplikację, zainstaluj na swoim urządzeniu i okazjuj ją podczas każdej wizyty.

Dzięki naszej aplikacji możesz zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

Aplikacja Mobilna - Galeria urody Arkadius Aplikacja Galeria Urody Arkadius w Google Play

Aplikacja Mobilna Galeria Urody Arkadius

© 2017 All Rights Reserved. Galeria Urody Arkadius