Zabiegi pielęgnacyjne - Thalgo na twarz

  Nasze salony polecają i rekomendują zabiegi firmy Thalgo
0 M-Ceutic Mesolift Marin
To innowacyjny kompleks o silnym działalniu anty-aging.Siła,oddziałowywania jest podobna do intensywności zabiegów mezoterapii.,Opatentowana technologia przenoszenia w najgłębsze części skóry,składników, które uzupełniają braki i przyspieszają metabolizm komórek,skórnych oraz pozwalają zachować jej młody wygląd.
HYDRA – MOISTURE SOURCE TREATMENT
Intensywnie,nawilżający zabieg dla skóry odwodnionej, w którym wykorzystano maskę w,formie alginatu w celu intensywniejszej penetracji składników odżywczo –,nawilżających. Kompleks Seve Marine®, zawarty w preparatach, działa,poprzez naprawę bariery skórnej w celu przywrócenia i utrzymania,optymalnego nawilżenia.
PURE COLLAGEN VELVET MASK
Zabieg,z użyciem maski nasyconej wysokim koncentratem natural-nego,rozpuszczalnego kolagenu. Cechą charakterystyczną tej maski jest,utrzymania naturalnego balansu w skórze poprzez och-ronę aktywnych,tkanek ko-lagenu oraz uaktywnienie for-mowania się nowych włókien,kolagenu.Zabieg nagrodzony w Londynie dyplo-mem „The Best of The Best”.
3 THALGOLIFT
Skóra,wraz z upływem czasu, stresem dnia codziennego zaczyna tracić swoją,elastyczność na skutek niedoborów hormonalnych. Skóra wymaga,intensywniejszej pielęgnacji. Thalgo stworzyło zabieg, który pomoże,zatrzymać czas.
4 CHRONO DETOX FACIAL TREATMENT
Ekspresowy,zabieg oczyszczająco – dotleniający dla kobiet i mężczyzn to prawdziwy,zastrzyk energii, który sprawia, że skóra jest wypoczęta, dotleniona i,pełna blasku. Składniki aktywne zawarte w preparatach zapełniają,kompletną pielęgnację i ochronę.
5 THALGOGIVE FIRMING TREATMENT
Połączenie,płatków z morską elastyną z innowacyjnymi pre-paratami na bazie Marine,Pro-Collagen - dwóch aktywnych składników, które wspomagają naturalne,przyleganie naskórka do skóry właściwej. Preparaty posiadają wyjątkowo,ujędrniające właściwości, nadają skórze sprę-żystość i świeżość.
6 WRINKLE MODELING TREATMENT
Intensywny,zabieg przeciwzmarszczkowy, modelujący kontur twarzy z kompleksem,Initiale Marine® - wyjątkowo aktywnych składników regenerujących i,ujędrniających. Zabieg odżywia i regeneruje skórę, stymuluje produkcję,kolagenu, zwiększa rezerwę energetyczną oraz przyczynia się do,wygładzenia zmarszczek.
7 FUNDAMENTAL WRINKLE CONTROL TREATMENT
Intensywny,zabieg przeciwzmarszczkowy. Błyskawiczny efekt zapewniają mikrosfery z,cząste-czkami kwasu hialuronowego. Przy kontakcie z wodą zwiększają,swoją objętość i wypychają zmar-szczki od wewnątrz, mają wła-ściwości,wychwytywania wody, a GAG, znajdujące się pomiędzy włóknami kolagenu i,elastyny, ograniczają utratę wody.
8 COLD MARINE PROGRAM
Zabieg,„zimnej techniki’ przeznaczony do pielęgnacji skóry reagującej,,delikatnej, wrażliwej z rozszerzonymi naczynkami krwio-nośnymi. W,zabiegu wykorzystano innowacyjne morskie składniki, takie jak Marine,Plankton – bogaty w aminokwasy i minerały. Zabieg zwię-ksza elastyczność ścian naczyń, stymuluje przepływ krwi, drenuje toksyny, poprawia dotlenienie skóry.
9 RE – BALANCING TREATMENT
W,100% naturalny zabieg przeznaczony dla skóry tłustej lub mieszanej z,tendencją do wyprysków. Nałożona jako ciepły aksamitny okład maska z,alg, oddaje skórze całe swoje bogactwo morskich minerałów i witamin.
10 ALGOMEGA WARM TREATMENT
Prawdziwie,odżywcza kąpiel dla suchej i bardzo suchej skóry na bazie ekstraktu z,mango i oleju z ogórecznika. Perfekcyjnie rege-neruje, zmiękcza i,wygładza skórę. Natychmiastowo usuwa uczucie dyskomfortu i ściągnięcia.
11 CLEAR EXPERT TREATMENT
Środowisko,zewnętrzne i wewnętrzne (zmiany hormonalne, upływ czasu, zmiany pór,roku, słońce, zanieczyszczenie powie-trza...) sprawia, że skóra traci,blask, jędrność i świeżość. Nie jest już tak elastyczna, promienna i,jasna.
12 SKIN PERFECTING TREATMENT
Intensywny,zabieg złuszczająco-regenerujący z użyciem kwasów owocowych. Działa jak,naturalny peeling, który oczyszcza, rozjaśnia i odświeża skórę. W,preparatach wykorzystano Dermasensine™ - aktywny składnik uzyskany z,brązowej algi Lessonia Nigre-scens.
13 TERRE & MER TREATMENT
Opierając,się na ponad 40-letnim doświadczeniu w dziedzinie morskiej,kosmetologii, Thalgo stworzyło unikatową linię ZIEMIA i MORZE. Zabieg,jest prawdziwą alchemią morza i roślinności śródziemnomorskiej.
14 ZABIEG TRADYCYJNY THALGO
Zabieg,ten można wykonać dla każdego typu skóry. Zabieg ma za zadanie oczyścić,skórę z zaskórników, wygładzić i odświeżyć naskórek oraz przygotować,skórę do zabiegów intensywnych. Jeden z najbardziej popularnych zabiegów,Thalgo.
15 THALGODERMYL
Intensywny,zabieg przeciw-trądzikowy. Thalgodermyl jest zabiegiem leczniczym dla,osób z trądzikiem, aby mogły odzyskać zdrową I czystą skórę.
16 AQUARELLE
Zabieg,intensywnie nawilżający dla skór szarych, zmęczonych. Odpo-wiedni na,problem worków wodnych pod oczami. Skóra niedożywiona, ze słabym,pozio-mem nawilżenia objawia się złą kondycją, wygląda na zmęczoną i,często dochodzi w niej do niepożądanych objawów.
17 MOISTURE QUENCHING PURITY RITUAL
Zabieg,oczyszczająco-nawilżający. Skóra w każdym wieku potrzebuje źródła,nawilżenia. Brak wody w naskórku może powodować dyskomfort, uczucie,ściągania oraz wiele zmian w prawidłowym funkcjonowaniu skóry.
18 PURE COLLAGEN VELVET MASK + SEVE MARINE
Głębokie,nawilżenie i złagodzenie zmarszczek. Kompleks Seve Marine® został,pozyskany z algi Blidingia Minima, rosnącej na linii odpływu. Potrafi,ona rozwinąć w sobie odporność na stres wodny.
19 PURE COLLAGEN EYE PADS
Głębokie,nawilżenie i złagodzenie zmarszczek pod oczami. Płaty kolagenu,zwierzęcego występują także w wersji na okolice oczu. Można je,zastosować samodzielnie w przypadku, gdy intensywnego nawilżenia i,zniwelowania zmarszczek wymaga jedynie ta partia skóry.
20 THALGODERM ORGANIC MASK + RASBERRY EXTRACTS
Nawilżająco,– odżywczy zabieg dla skóry wrażliwej. Skóra wrażliwa jest skłonna do,wysuszania, złuszczania, zaczerwienienia, małych pęknięć lub zmian,zapalnych. Zabieg z użyciem maski z alginatu i malinowej ampułki,przynosi dużą ulgę skórze wrażliwej, koi i łagodzi, doskonale nawilża i,zabezpiecza ją.
21 ALGOMEGA NUTRITION TREATMENT
Odżywczy,zabieg dla skóry suchej, odwodnionej. Z powodu upływu czasu lub wpływu,szkodliwych czynników (niskie temperatury, słońce, wiatr itp.) skóra,szybko traci blask i witalność, brakuje jej uczucia komfortu i,miękkości, staje się ściągnięta i szara. Zabieg intensywnie odżywia,skórę, daje jej uczucie niezrównanego komfortu.
22 FACIAL PEEL WITH BHA I AHA
Peeling,twarzy z użyciem B.H.A. i A.H.A. Głębsze złuszczanie skóry jest dziś,możliwe dzięki kwasom AHA i BHA. Łagodne kwasy mają za zadanie odświeżyć,zewnętrzne warstwy naskórka, dzięki czemu uzyskujemy efekt oczyszczenia,skóry, jej rozjaśnienia i ogólnej poprawy wyglądu.
23 MARINE COLLAGEN TREATMENT
Intensywny,zabieg nawilżający na „pierwsze zmarszczki” z użyciem maski nasyconej,wysokim koncentratem naturalnego rozpuszczalnego kolagenu. Zabieg,neutralizuje uczucie nadmiernego napięcia, stymuluje produkcję nowych,włókien kolagenu, małe zmarszczki spowodowane przesuszeniem skóry,natychmiast znikają.
24 SILICIUM MARINE TREATMENT
Luksusowy,odmładzająco-liftingujący zabieg, który wykracza poza klasyczną,kosmetykę. Już po jednym zabiegu skóra będzie wyglądać o 5 lat młodziej.,Wysokoskoncentrowane składniki aktywne (kwas hialuronowwy, kolagen,,krzem morski, czerwone algi Meristotheca Dakarensis i JaniaRubens) oraz,nowatorski masaż Derma-Stim Massage zapewniają natychmiastowy efekt,liftingu.
25 HYALURONIC MARINE TREATMENT
Innowacyjny,zabieg na bazie kwasu hialuronowego. Usuwa pierwsze oznaki starzenia,się skóry i precyzyjnie wypełnia zmarszczki. Błyskawiczny efekt,zapewniają mikrosfery z cząsteczkami kwasu hialuronowego. Przy kontakcie,z wodą zwiększają swoją objętość i wypychają zmarszczki od wewnątrz,,mają właściwości wychwytywania wody, a GAG, znajdujące się pomiędzy,włóknami kolagenu i elastyny, ograniczają utratę wody.

Aktualne promocje

Aktualne promocje w naszych salonach. Bądź znami na bieżąco każdego dnia.

Zapisz się do naszego Newslettera

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszych salonach,

chcesz otrzymywać informację o promocjach , rabatach ?

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Zapewniamy Cię nie wysyłamy spamu.

Aplikacja Mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną ! Korzystając aktywnie z karty stałego klienta dostajesz wiele możliwości. Pobierz aplikację, zainstaluj na swoim urządzeniu i okazjuj ją podczas każdej wizyty.

Dzięki naszej aplikacji możesz zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

Aplikacja Mobilna - Galeria urody Arkadius Aplikacja Galeria Urody Arkadius w Google Play

Aplikacja Mobilna Galeria Urody Arkadius

© 2017 All Rights Reserved. Galeria Urody Arkadius