Mezoterapia bezigłowa TMT SYSTEM

Jest to innowacyjna i przełomowa metoda wprowadzania substancji aktywnych w głąb skóry bez konieczności iniekcji.

W naszym salonie w Warszawie stosujemy system mezoterapii TMT, umożliwiający transdermalny sposób transportu substancji aktywnych do komórek skóry. Wykorzystujemy urządzanie, które w istotnym stopniu zwiększa przepuszczalność skóry, dzięki zastosowaniu technologii wykorzystującej zjawisko elektroforoporacji.

Dzięki większej przepuszczalności warstwy rogowej substancjom aktywnym naskórka zostaje ułatwiony dostęp do głębszych warstw skóry, tam gdzie zachodzą mechanizmy naprawcze. Zabieg pozbawiony jest uczucia dyskomfortu oraz bólu, jaki wywołuje mezoterapia igłowa

Wskazany przy zwalczaniu:

 • zmarszczek
 • cellulity
 • rozstępów
 • wiotkości skóry
 • przebarwień

Unikalna technologia bazuje na zjawisku elektroforoporacji czyli kombinacji dwóch rodzajów prądu - szybkozmiennego i stałego, co umożliwia znaczące zwiększenie ilości i głębokości (do 3 mm w skórę) penetracji substancji aktywnych aplikowanych zewnętrznie. Urządzenie może być wykorzystane przy 7 typach zabiegów estetycznych, dla których zostały opracowane specjalne programy.

Innowacyjnym rozwiązaniem systemu jest elektromezoterapia. Wykorzystuje połączanie specjalnego programu Mesogel base ze specjalnymi ampułkami. Umożliwia to przeprowadzenie skutecznych kuracji, indywidualnie dopasowanych do potrzeb pacjenta.

Przeprowadzane procedury zabiegowe na sprzęcie TMT System® opierają się na powszechnie stosowanych w medycynie estetycznej substancjach. W terapii cellulitu wykorzystywane są głównie takie składniki, jak: fosfatydylocholina, kofeina, karczoch i wyciąg z nostrzyka, zaś w pielęgnacji twarzy - krzemionka organiczna, proteiny o działaniu napinającym i kwas hialuronowy oraz witamina C.

Częstotliwość zabiegów: 2 razy w tygodniu, ilość zabiegów: 10
Cena jedego zabiegu : 350zł
Cena pakietu 6 zabiegów : 1490zł

Najczęstsze pytania:

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu mezoterapii?

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, pragnących poprawić wygląd i kondycję swojej skóry. Nie jest to jednak rozwiązanie, które każdy może zastosować. Istnieją przeciwwskazania, uniemożliwiające przeprowadzenie mezoterapii. Nasz salon warszawski wskazuje w tym przypadku na:

 • ciążę i karmienie piersią
 • choroby serca oraz posiadanie rozrusznika serca
 • dolegliwości żylne
 • epilepsja
 • nadwrażliwość skóry i stany zapalne tkanek
 • obecność metalowych elementów w ciele
 • alergia na składniki zawarte w kosmetykach stosowanych podczas zabiegu

Jak pacjent powinien się przygotować do zabiegu mezoterapii?

Zabieg jest bezinwazyjny. Oznacza to, że przy jego wykonaniu nie są stosowane igły- jak to ma miejsce w przypadku standardowej mezoterapii. Procedura nie wymaga ona od klienta specjalnych przygotowań. Tuż przed samym zabiegiem konieczne jest dokładne oczyszczenie skóry w miejscu zabiegowym. Czynność tę wykonujemy w naszym warszawskim salonie w oparciu o sprawdzone techniki oraz wysokiej klasy kosmetyki.

Jak wygląda zabieg mezoterapii?

Zabieg mezoterapii bezigłowej opiera się na zjawisku elektroporacji, która powstaje w wyniku działania wysokonapięciowych pól elektrycznych. Polega ono na oddziaływaniu krótkich impulsów na skórę, prowadząc w efekcie do wzrostu jej przepuszczalności. Dzięki temu w głębsze warstwy mogą wnikać lepiej aktywne składniki ze stosowanych przez nas preparatów. Pozwala to na szybszą aktywację działania dobroczynnych substancji.

Jakimi preparatami wykonywana jest mezoterapia?

W naszym warszawskim salonie urody stosujemy preparaty o różnego rodzaju działaniu, między innymi: przeciwzmarszczowym, nawilżającym, witaminowym, antycellulitowym. Preparaty stosowne w mezoterapii (tzw.koktajle) są odpowiednio dobierane pod kątem konkretnego działania i pożądanych efektów. Do szczególnie popularnych substancji znajdujących się w koktajlach zalicza się: kwas hialuronowy, kwas dezoksyrybonukleinowy,l-kartynina, minoksydyl, oligoelementy.

Efekty zabiegu

W zależności od zastosowanych preparatów można osiągnąć zróżnicowane rezultaty. Przeprowadzana w naszym warszawskim gabinecie mezoterapia zapewnia:

 • spłycenie lub usunięcie zmarszczek
 • rewitalizację i odmłodzenie skóry
 • nawilżenie i ujędrnienie skóry
 • redukcję cellulitu
 • wygładzenie rozstępów i blizn
 • większą sprężystość skóry
 • pobudzenie metabolizmu tkanek
 • pełniejsze odżywienie tkanek

Aktualne promocje

Aktualne promocje w naszych salonach. Bądź znami na bieżąco każdego dnia.

Zapisz się do naszego Newslettera

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszych salonach,

chcesz otrzymywać informację o promocjach , rabatach ?

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Zapewniamy Cię nie wysyłamy spamu.

Aplikacja Mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną ! Korzystając aktywnie z karty stałego klienta dostajesz wiele możliwości. Pobierz aplikację, zainstaluj na swoim urządzeniu i okazjuj ją podczas każdej wizyty.

Dzięki naszej aplikacji możesz zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

Aplikacja Mobilna - Galeria urody Arkadius Aplikacja Galeria Urody Arkadius w Google Play

Aplikacja Mobilna Galeria Urody Arkadius

© 2017 All Rights Reserved. Galeria Urody Arkadius