Kawitacja i ultradźwięki

Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry poprzez peeling ultradźwiękowy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie. To nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji, bez efektów ubocznych. Peeling ultradźwiękowy jako system działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje bez użycia prądu elektrycznego. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest - zauważalna w widoczny sposób - skóra odnowiona i odświeżona.
Peeling kawitacyjny pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.

kawitacja

 

Głębokie oczyszczenie porów pozwala na lepszą wymianę jonów i natlenienie skóry, przygotowuje skórę do wszelkich kosmetycznych aplikacji, odbywa się naturalna, głęboka penetracja produktów bez zastosowania prądu, efekt wzbudzonej energii powoduje, że poziom melaniny spada, a odbarwienia i skazy cery znikną.
Peeling kawitacyjny przeznaczony jest do bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się. Peeling kawitacyjny można przeprowadzić na twarzy, dłoniach oraz plecach.
Bardzo dobre efekty uzyskuje się łącząc peeling kawitacyjny z sonoforezą (ultradźwiękami). Fale emitowane przez specjalne urządzenie masują skórę i wprowadzają substancje aktywne w głąb do skóry właściwej.

 

Efekty zabiegu
Główne efekty tego zabiegu to przede wszystkim : - oczyszczenie skóry, ujędrnienie tkanek (mikromasaż), leczenie trądziku, usuwanie martwych komórek, zaskórników, stymulacja metabolizmu komórek, efekt rozjaśnienia skóry
Przeciwskazania zabiegu
Ultradźwięków nie należy stosować w przypadku:Ciąży - Miesiączki z krwawieniem macicznym, wolnego gojenie się rany pooperacyjnej , ciężkiej choroby, do 30 minut po posiłku, nieprawidłowego ciśnienia krwi, guza złośliwego, choroby serca, okresu rekonwalescencji
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit sed
Stosowanie Czas zabiegu: 60-90 minut. Zalecana ilość zabiegów: 3-5 zabiegów - leczniczo. Częstotliwość: 1 razy w tygodniu.Podtrzymanie efektu: 1 zabieg w miesiącu

Ultradźwięki

Ultradźwięki o mocy do 1 Mhz z delikatnymi wibracjami łagodnie, ale głęboko masuje skórę, w ten sposób poprawiając metabolizm, regenerując komórki, usuwając szkodliwe produkty przemiany materii i poprawiając wchłanianie substancji odżywczych przez skórę.
W kosmetyce twarzy, ultradźwięki mają szerokie zastosowanie, m. in.

Usuwanie zmarszczek
O pięknie kobiety w dużej mierze decyduje brak zmarszczek. Dlatego zdrowa skóra, to skóra napięta i elastyczna. Gdy włókna elastyny zawarte w skórze zaczynają się starzeć, skóra traci swoją elastyczność i napięcie, pojawiają się głębokie zmarszczki, widocznie odznaczające się w okolicy czoła i wokół policzków. Ze względu na spowolniony metabolizm tkanek skóry, skeratynizowane komórki utrzymują się w naskórku uniemożliwiając skuteczną wymianę substancji, która warunkuje tworzenie się nowych komórek - to z kolei powoduje szorstkość skóry i niewielkie zmarszczki. W takich przypadkach urządzenie pomoże skutecznie zredukować istniejące zmarszczki i przywróci twarzy świeży wygląd. Efekty są oszałamiające.

Usuwanie plam pigmentacyjnych
W młodości mało kto martwi się szkodliwym działaniem promieni słonecznych na skórę. Jednak wraz z upływem czasu na skórze będą pojawiały się coraz bardziej widoczne plamy pigmentacyjne. Zastosowanie piętnastominutowego masażu pozwala je znacznie rozjaśnić. Jeśli plamy są niewielkie, efekty będą widoczne w krótkim czasie. Fale ultradźwiękowe skutecznie niszczą melaninę. Fale ultradźwiękowe rozjaśniają plamy pigmentacyjne delikatnie wybielając skórę. Badania pokazały, że dzięki zastosowaniu fal ultradźwiękowych melanina jest transportowana przez naczynia krwionośne i limfatyczne do nerek, a następnie z moczem wydalana z organizmu.

Usuwanie TRĄDZIKU
Sebum wydzielane jest przez gruczoły łojowe zlokalizowane w dolnej części mieszków włosowych. Łój miesza się z potem wydzielanym przez gruczoły potowe tworząc ochronną powłokę na powierzchni skóry. Podczas okresu dojrzewania często występują zaburzenia równowagi hormonalnej, w rezultacie czego gruczoły łojowe zaczynają wydzielać nadmierną ilość sebum. Nadmiar wydzieliny powoduje zablokowanie ujścia mieszków włosowych, do których dostają się bakterie. Jest to przyczyną stanów zapalnych i trądziku.

Aktualne promocje

Aktualne promocje w naszych salonach. Bądź znami na bieżąco każdego dnia.

Zapisz się do naszego Newslettera

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszych salonach,

chcesz otrzymywać informację o promocjach , rabatach ?

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Zapewniamy Cię nie wysyłamy spamu.

Aplikacja Mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną ! Korzystając aktywnie z karty stałego klienta dostajesz wiele możliwości. Pobierz aplikację, zainstaluj na swoim urządzeniu i okazjuj ją podczas każdej wizyty.

Dzięki naszej aplikacji możesz zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

Aplikacja Mobilna - Galeria urody Arkadius Aplikacja Galeria Urody Arkadius w Google Play

Aplikacja Mobilna Galeria Urody Arkadius

© 2017 All Rights Reserved. Galeria Urody Arkadius