Ericson Laboratorie - Multiterapia, skuteczność w kosmetyce

Marka na najwyższym poziomie.ERICSON LABORATOIRE to francuski lider na rynku kosmetyki profesjonalnej działający od ponad 30 lat na pograniczu kosmetologii i dermatologii. Oferowane przez firmę produkty i zabiegi oparte są na innowacyjnych składnikach aktywnych, uzyskanych w nowoczesnych procesach ekstrakcji z substancji pochodzenia morskiego, fitobiologicznego (hormony roślinne) i biotechnologicznego.

Dzięki innowacyjności rozwiązań popartej użyciem najwyższych dopuszczalnych stężeń unikalnych substancji aktywnych, zabiegi i produkty oferowane przez ERICSON LABORATOIRE należą do najskuteczniejszych na rynku i zapewniają natychmiastowo widoczne efekty.

GWARANCJA JAKOŚCI I SATYSFAKCJI

Stała współpraca z ośmioma laboratoriami naukowo-badawczymi i wykorzystywanie zaawansowanych biotechnologicznie składników aktywnych w zabiegach Ericson Laboratoire pozwala zaliczyć je do nurtu nieinwazyjnej medycyny estetycznej. W związku z tym w ofercie znajdziemy zabiegi będące alternatywą dla mezoterapii igłowej, ostrzykiwań toksyną botulinową, czy niechirurgicznej wersji liftingu. Efekty tych zabiegów potwierdzają wieloetapowe badania in vivo i in vitro, ale najlepszą rekomendacją jest satysfakcja klienta, którą Ericson Laboratoire gwarantuje.

 Lista zabiegów Ericson Laboratoire dostępnych w salonach Galeria Urody Arkadius
fresh caviar Fresh Caviar
Fresh Caviar to jedyna w swoim rodzaju linia kawiorowa wykorzystująca,świeże komórki kawioru w zabiegu intensywnie regenerującym dla skóry,pozbawionej witalności. Świeże komórki kawioru zawarte w linii Fresh,Caviar oferują odżywczy proteinowy koktajl, bogaty w peptydy i,podstawowe aminokwasy.
genxskin male Gen Skin
Zabieg stymuluje 14 genów odpowiedzialnych za starzenie się skóry. Chroni macierz miedzykomórkową. Odwraca "Trójkąt Młodości". Czas zatrzymac proces szybkiego starzenia się.
enzymacid twarz Enzimacid
Skuteczna metoda eksfoliacjiNowoczesny piling o wielorakim działaniu,pozwala znacznie poprawić stan skóry. Poprzez działanie mechaniczne,natychmiastowo usuwa martwe komórki. Widoczne wygładzenie i,rozświetlenie cery to efekt działania chemicznego. Działanie biologiczne,długotrwale pobudza proces odnowy tkanek. Podczas zabiegu mamy do,czynienia także z działaniem rewitalizującym komórki skóry oraz z,działaniem rozjaśniającym.
hydra clinic small Hydra Clinic
Koncentrat innowacjiDziałający na naturalne mechanizmy nawilżenia skóryHydra,Clinic Ericson Laboratoire to intensywny zabieg o działaniu,hydro-odżywczym. Stymuluje naturalne mechanizmy nawilżania skóry,,wzmacnia i chroni płaszcz lipidowy, poprawia elastyczność, działa,również przeciwzmarszczkowo dając efekt „nowej skóry”.
feminity thumb Feminity
Zabieg zapobiegawczy anti-agingFeminity, efekt badań,naukowców w dziedzinie hormonokosmetyki i biologii komórkowej, to,ostatnie wyzwanie naszych laboratoriów. Nowa linia jest zainspirowana,naturalnymi cyklami miesięcznymi, którym podporządkowane jest ciało,kobiety.
mesovit thumb Meso-vit
Kuracja rewitalizująca – alternatywa dla mezoterapiiSkuteczność,i natychmiastowe rezultaty zabiegów to elementy, na których najbardziej,zależy wymagającym klientom salonów kosmetycznych. Dlatego też,pielęgnacja w gabinecie kosmetycznym ma coraz więcej wspólnego z,zabiegami medycyny estetycznej.
derma calm thumb Derma Calm
Zabieg dla skóry wrażliwejOkoło 40% populacji skarży się na,wrażliwość skóry. Dolegliwość ta objawia się uczuciem dyskomfortu,,swędzeniem i pieczeniem. Przyczyny tych problemów mogą być różne, np.,zmiany temperatury, słońce, stosowanie niektórych leków, picie alkoholu,,stres i zmęczenie. Wrażliwa skóra nie toleruje też niektórych rodzajów,kosmetyków.
perfection thumb Perfection
Kuracja rozjaśniająca.Proces pigmentacji jest uzależniony od,syntezy i dystrybucji melaniny w skórze, mieszkach włosowych i oczach.,Pigmentacja jest procesem normalnym, jednak niekiedy może przybierać,patologiczne formy, jeśli np. skóra jest narażona na zbyt silne,działanie słońca. Ważną rolę odgrywa w pigmentacji wiek – z czasem,pojawiają się na skórze, szczególnie twarzy i dłoni, plamy, które są,spowodowane dużym stężeniem melaniny w keratynocytach naskórka.
energy list Energy Lift
Silny, niechirurgiczny lifting o działaniu odbudowującymOdmłodzić,skórę o 10 lat w ciągu zaledwie 42 dni! Któż z nas nie marzył o tym,,aby cofnąć czas i odzyskać młodość? To również jeden z podstawowych,tematów badań prowadzonych na czynnikach wzrostu, które można już,identyfikować i stymulować.
botu vip Botu Vip
Szokowa terapia przeciwzmarszczkowaALTERNATYWA DLA OSTRZYKIWAŃ TOKSYNA BOTULINOWĄZwierciadło,naszych emocji – twarz – jest codziennie narażona na tysiące skurczów,skóry. W ciągu dnia wykonuje ponad 15000 ruchów (które wyrażają radość,,złość, zdziwienie, skupienie), wywołanych działaniem mięśni leżących pod,skórą.
supremedha Supreme DHE.Age
Zabieg z „hormonem młodości”REGENERACJA, ODMŁADZANIE, UJĘDRNIANIEZabieg,jest przeznaczony dla kobiet, które pragną zapewnić swojej skórze,nowoczesną pielęgnację, pozwalającą zachować młodość. Zabieg o silnym,działaniu regenerującym odtwarza najistotniejsze efekty,przeciwstarzeniowe, które wywiera na skórę naturalnie występujący w,organizmie hormon DHEA.
ACTIBIOTIC NEW S Acti Biotic
Pielęgnacja i leczenie skóry tłustej, problematycznej.Kuracja antyhormonalna i antybakteryjnaSkóra,tłusta jest zazwyczaj grubsza, a zatem bardziej wytrzymała. Jest także,mniej podatna na przedwczesne starzenie się, jednak może ulegać,uszkodzeniu przez częste stosowanie produktów pielęgnacyjnych,,zawierających detergenty.
BIOPURE NEW SMALL Bio Pure
Kuracja dotleniająca, usuwanie toksynDynamika dotleniania komórek skóry, tarcza przeciw zanieczyszczeniu, skuteczna walka ze stresem oksydacyjnym.Ciągłe,zaopatrzenie komórek skóry w tlen jest niezbędne do wytworzenia energii,potrzebnej do zaspokojenia ich potrzeb metabolicznych. Nie-dotlenione,komórki szybko ulegają „zmęczeniu”. Niestety, powietrze miast jest,zanieczyszczone i przez to ubogie w drogocenny tlen.
opitc Bioptic
Pielęgnacja skóry wokół oczuWalka z defektami okolic oczu: zmarszczki, zasinienia, obrzęki.Zabieg,przeznaczony jest do pielęgnacji okolic oczu. Usuwa oznaki zmęczenia,,zasinienia i obrzęki oraz przeciwdziała ich ponownemu powstawaniu. Ma,działanie drenujące, przeciwzapalne, usprawnia krążenie krwi w,naczyniach i zagęszcza skórę.
dermasun promo Derma Sun
Zaawansowana ochrona przeciwsłonecznaDla wielu z nas słońce jest synonimem dobrego samopoczucia, urody i relaksu.Dla,wielu z nas słońce jest synonimem dobrego samopoczucia, urody i,relaksu. Korzystnie wpływa na humor, ponieważ sprzyja wytwarzaniu,endorfin. Stymuluje produkcję witaminy D i może poprawiać stan skóry,,np. w przypadku łuszczycy czy egzemy.

Aktualne promocje

Aktualne promocje w naszych salonach. Bądź znami na bieżąco każdego dnia.

Zapisz się do naszego Newslettera

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszych salonach,

chcesz otrzymywać informację o promocjach , rabatach ?

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Zapewniamy Cię nie wysyłamy spamu.

Aplikacja Mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną ! Korzystając aktywnie z karty stałego klienta dostajesz wiele możliwości. Pobierz aplikację, zainstaluj na swoim urządzeniu i okazjuj ją podczas każdej wizyty.

Dzięki naszej aplikacji możesz zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

Aplikacja Mobilna - Galeria urody Arkadius Aplikacja Galeria Urody Arkadius w Google Play

Aplikacja Mobilna Galeria Urody Arkadius

© 2017 All Rights Reserved. Galeria Urody Arkadius