Apilus Elektroepilacja

Co to jest Elektroepilacja ?  

Apilus oferuje zaawansowaną technologię skutecznego, trwałego usuwania owłosienia. Włosy zostają trwale usunięte niezależnie od ich koloru i grubości. Zapewnia zabiegi skuteczniejsze, wygodniejsze, o rezultatach dużo lepszych i szybszych niż uzyskiwane w wyniku przeprowadzenia innych technik trwałej depilacji. Dodatkowo można ją przeprowadzić o każdej porze roku, niezależnie czy owłosienie ma podłoże genetyczne czy hormonalne. Technika APILUS® polega na zastosowanie prądu o wysokiej częstotliwości (13,56 MHz czyli 13,56 milionów cyklów na sekundę), z dokładnością do setnej sekundy, zapewniając krótki czas wykonania zabiegu oraz stałe usunięcie komórek odpowiedzialnych za wzrost włosa.

 

apilus baner - galeria urody arkadius

 

Technologia APILUS® umożliwia wykonywanie zabiegów z doskonałą precyzją, gdyż system jest całkowicie kontrolowany przez komputer. Każda funkcja jest chroniona przez specjalne obwody, które gwarantują stabilność wychodzących prądów. Posiada ochronny moduł „Processor Sentinel” chorniący pacjenta przed ewentualnymi usterkami systemu, który nadzoruje stan mikroprocesora. Jest wyposażony w unikalny system „testu nawilżenia” pozwalając indywidualnie ustawić parametry urządzenia w zależności od poziomu wrażliwości i wilgotności skóry klijenta, a tym samym zapewnia niezrównany komfort podczas zabiegu.

 

Jak wygląda zabieg Elektroepilacji ?

Podczas zabiegu elektroepilacji wprowadzamy igłę do mieszka włosowego. Do brodawki dostarczamy na kilka sekund prąd. Po zabiegu igłę delikatnie wyjmujemy z mieszka włosowego, a następnie za pomocą pensety łatwo i bezboleśnie wyjmujemy włos. W czasie jednego zabiegu można usunąć około 20 do 50 włosów ! Czas trwania jednej epilacji to około 10-30 minut.

 

Zalety elektroepilacji :

- precyzyjność i dokładność zabiegów
- krótki czas gojenia się skóry po zabiegu (do 48 godzin)
- uzyskanie gładkiej i naturalnej skóry
- bezpieczna praca w rejonach wrażliwych (twarz, bikini, pachy), które nie powinny być poddawane epilacji laserowej czy IPL

Aktualne promocje

Aktualne promocje w naszych salonach. Bądź znami na bieżąco każdego dnia.

Zapisz się do naszego Newslettera

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszych salonach,

chcesz otrzymywać informację o promocjach , rabatach ?

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Zapewniamy Cię nie wysyłamy spamu.

Aplikacja Mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną ! Korzystając aktywnie z karty stałego klienta dostajesz wiele możliwości. Pobierz aplikację, zainstaluj na swoim urządzeniu i okazjuj ją podczas każdej wizyty.

Dzięki naszej aplikacji możesz zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

Aplikacja Mobilna - Galeria urody Arkadius Aplikacja Galeria Urody Arkadius w Google Play

Aplikacja Mobilna Galeria Urody Arkadius

© 2017 All Rights Reserved. Galeria Urody Arkadius