Zabiegi na twarz - Galeria Urody Arkadius

To propozycja dla tych wszystkich z Państwa, którzy chcą poczuć się zadbani i w pełni zrelaksowani. Zapewniamy skuteczne rozwiązania pielęgnacyjne dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku i o różnym typie skóry. W XXI wieku pielęgnacja twarzy i ciała to czynność rutynowa – na szczęście nieskomplikowana. Co więcej, gdy odpowiednio do niej podejść to okazuje się, że może to być bardzo przyjemny rytuał. Co prawda wiele osób nie jest w stanie wygospodarować tych kilkudziesięciu minut na różne zabiegi pielęgnacyjne, na szczęście jednak ich rzadsze, ale regularne wykonywanie  rozwiązuje ten problem.

 

Zabiegi na Twarz  - Galeria Urody Arkadius

 

Zabiegi pielęgnujące twarz z pewnością docenią ci, którzy dużo pracują, zwłaszcza w niesprzyjających warunkach, takich jak na przykład klimatyzacja, a także wszystkie panie, które mieszkają w miastach. Ich twarz, codziennie narażona na kontakt ze spalinami i dymem papierosowym, szybciej się starzeje.

Nasze zabiegi pomagają walczyć z negatywnym wpływem środowiska, w którym żyjemy. Nasi doświadczeni kosmetolodzy połączyli doświadczenie, nowoczesne i skuteczne składniki o działaniu anti aging oraz medyczne urządzenia, dzięki czemu wszystkie zabiegi, które oferujemy są w pełni profesjonalne.

Aktualne promocje

Aktualne promocje w naszych salonach. Bądź znami na bieżąco każdego dnia.

Zapisz się do naszego Newslettera

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszych salonach,

chcesz otrzymywać informację o promocjach , rabatach ?

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Zapewniamy Cię nie wysyłamy spamu.

Aplikacja Mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną ! Korzystając aktywnie z karty stałego klienta dostajesz wiele możliwości. Pobierz aplikację, zainstaluj na swoim urządzeniu i okazjuj ją podczas każdej wizyty.

Dzięki naszej aplikacji możesz zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

Aplikacja Mobilna - Galeria urody Arkadius Aplikacja Galeria Urody Arkadius w Google Play

Aplikacja Mobilna Galeria Urody Arkadius

© 2017 All Rights Reserved. Galeria Urody Arkadius