GENXSKIN | Genetyczne odmładzanie komórek skóry

W miarę upływu czasu nasza skóra traci swój zdrowy wygląd, a zjawisko to nasila się wskutek starzenia. Proces może przebiegać w bardzo różny sposób - każdy z nas starzeje się inaczej. W ramach najnowszych badań naukowych wykazano, że nasze geny odgrywają niezwykle istotną rolę w zakresie zachowania skóry.

W miarę upływu czasu nasza skóra traci swój zdrowy wygląd, a zjawisko to nasila się wskutek starzenia. Proces może przebiegać w bardzo różny sposób - każdy z nas starzeje się inaczej. W ramach najnowszych badań naukowych wykazano, że nasze geny odgrywają niezwykle istotną rolę w zakresie zachowania skóry. Ochrona kapitału genetycznego zapisanego w genach komórek naszej skóry jest więc niezwykle ważna. W związku z powyższym, proponujemy obecnie oryginalną, bardzo skuteczną metodę ochrony najważniejszych funkcji życiowych naszej skóry. W przypadku kobiet proces starzenia się skóry polega między innymi na „uśpieniu” genów odpowiedzialnych za kodowanie przebiegu syntezy strukturalnych cząsteczek skóry, którymi są elastyna, kolagen i kwas hialuronowy. Matryca komórkowa ulega rozpadowi, a skóra traci swoją jędrność, przez co twarz się starzeje.

 

Genixskin - Galeria Urody Arkadius

 

Innowacja polega na stymulowaniu potencjału genetycznego i pobudzeniu funkcji komórek skóry.

Starzenie się skóry charakteryzuje się m.in. „uśpieniem” genów odpowiedzialnych za syntezę cząsteczek strukturalnych skóry właściwej: elastyny, kolagenu i kwasu hialuronowego. Macierz pozakomórkowa ulega zniszczeniu i skóra traci jędrność, pojawiają się zmarszczki mimiczne.

W zabiegu Genxskin wykorzystano ogromny potencjał energetyczny innowacyjnego składnika o dużej mocy, który pozwoli reaktywować 14 genów biorących udział w funkcjonowaniu macierzy pozakomórkowej. Efekt to działanie anty-aging widoczne już po 14 dniach.

MATRIGENICS 14G, efekt ostatnich badań w biotechnologii to składnik aktywny pozyskiwany z brunatnej makroalgi Undaria pinnatifida (undaria pierzasta).
Wyniki badań wskazały na zdolność składnika MATRIGENICS do reaktywowania genów odpowiedzialnych za syntezę i organizację trzech głównych elementów macierzy pozakomórkowej: kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

MATIGENICS 14G oddziałuje bezpośrednio w sercu komórki, reaktywując uśpione geny:
• związane z syntezą, dojrzewaniem i organizacją włókien kolagenu i elastyny
• związane z syntezą kwasu hialuronowego.

W produktach pielęgnacyjnych GENXSKIN wykorzystany został pełny potencjał energetyczny innowacyjnego czynnika aktywnego, umożliwiającego reaktywację działania 14 genów uczestniczących w kształtowaniu matrycy komórkowej, dzięki którym efekt stosowania produktu jest widoczny już po upływie 14 dni.

 

 • E973 Mleczko do demakijażu Mleczko NUTRIGEN delikatnie oczyszcza skórę, usuwając całość makijażu.

  Zalecenia użycia: Nakładać mleczko na twarz i szyję, a następnie usunąć wacikiem. Stosować codziennie.  

  E974 Dwufazowy preparat do demakijażu Odmładzający preparat BI-PHAGEN do demakijażu, który zapewnia skuteczny demakijaż, przy czym nie narusza płaszcza hydrolipidowego skóry.

  Zalecenia użycia: Produkt należy dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Stosować codziennie.

  E975 Tonik do demakijażu Odmładzający tonik AQUAGEN uzupełnia demakijaż. Łagodzi podrażnienia i oczyszcza skórę, przygotowując ją jednocześnie do przyjęcia produktów pielęgnacyjnych.

  Zalecenia użycia: Należy łagodnie usunąć mleczko do demakijażu i oczyścićskórę, nakładając acikiem tonik na twarz i szyję. Stosować codziennie.

  E976 Piling Perfect Surfacer PERFECT SURFACER to potężny środek umożliwiający odnowienie wierzchniej warstwy skóry. Jego innowacyjna formuła umożliwia wykorzystanie w 2 etapach - na początek, cząstki produktu powodują usunięcie martwego naskórka, a następnie w kontakcie z wodą rozpuszczają się, tworząc jedwabistą warstwę. Martwe komórki naskórka zostają usunięte, a skóra staje się delikatna i odżywiona.

  Zalecenia użycia: Nakładać niewielką ilość produktu na twarz i szyję, usunąć martwe komórki naskórka na sucho, wykonując delikatne ruchy okrężne. Następnie lekko nawilżyć ręce i kontynuować usuwanie naskórka. Spłukać dużą ilością letniej wody. Stosować od 1 do 2 razy w tygodniu.

  E977 Serum odbudowujące LIFT SERUM G14 to modelujący produkt pielęgnacyjny, zapewniający podwójne działanie dla zwiększonej skuteczności: odmładzające działanie korygujące oraz natychmiastowe naprężenie skóry. Skuteczność produktu w zakresie zwalczania oznak starzenia została wzmocniona dzięki zastosowaniu specjalnego składnika zapewniającego zwiększenie dynamiki wymiany komórkowej oraz oczyszczenie komórek. Skóra zostaje ujędrniona, owal twarzy na nowo nabiera kształtów, a skóra wydaje się młodsza.

  Zalecenia użycia: Stosować rano i wieczorem kilka kropel serum na dokładnie umytą skórę twarzy i szyi. Pozostawić na kilka sekund, a następnie nałożyć odpowiedni krem na dzień lub na noc.

  E980 Krem nawilżająco-odbudowujący FIBRAXTINE CREAM to odmładzający produkt nawilżający. Jego formuła jest wzbogacona w czynniki odbijające światło, zapewniające optyczne wygładzenie zmarszczek i bruzd. Dzięki ich działaniu naprężającemu, poliozy przyczyniają się do odmładzającego działania produktu, modelując owal twarzy. Skóra zostaje ujędrniona, a oznaki starzenia stają się z dnia na dzień coraz mniej widoczne.

  Zalecenia użycia: Stosować rano na dokładnie umytą skórę twarzy i szyi, po nałożeniu produktu LIFT SERUM G14 lub WHITEX SERUM.

  E981 Krem odżywczo-odbudowujący PRONUTRIX CREAM to odmładzający i intensywnie odżywiający skórę produkt pielęgnacyjny, zawierający masło karite i masło kokum, czyli składniki znane ze względu na ich właściwości odżywcze, ale także wspomagające walkę ze starzeniem się skóry. Jego formuła jest wzbogacona o czynniki odbijające światło, zapewniające optyczne wygładzenie zmarszczek i bruzd. Skóra zostaje ujędrniona, a oznaki starzenia stają się z dnia na dzień coraz mniej widoczne. Owal twarzy staje się wyraźniejszy, cera wygląda młodziej, a tekstura skóry jest delikatna i jedwabista.

  Zalecenia użycia: Stosować rano na dokładnie umytą skórę twarzy i szyi, po nałożeniu produktu LIFT SERUM G14 lub WHITEX SERUM.

  E982 Regenerujący krem na noc MATRIXCELL CREAM to idealny balsam na noc, zapewniający regenerację skóry w czasie snu. Jego formuła jest wzbogacona o składniki modelujące, które zapewniają skuteczne działanie komórek odpowiedzialnych za jędrność skóry, modelowanie konturu twarzy i zwiększenie poduszeczki skórnej, która w miarę upływu czasu traci swoje naturalne rozmiary. Zapewniane przez wyciąg z granatu, oliwę z oliwek i witaminę E silne działanie przeciwutleniające, umożliwiające skuteczne zwalczanie czynników odpowiedzialnych za przedwczesne starzenie się skóry. Skóra zostaje ujędrniona, wygląda bardziej zdrowo i młodo.

  Zalecenia użycia: Stosować rano na skórę twarzy i szyi po dokładnym usunięciu makijażu i po nałożeniu produktu LIFT SERUM G14 lub WHITEX SERUM.

  E978 Serum rozjaśniające anti-aging WHITEX SERUM to produkt pielęgnacyjny zapewniający zwalczanie plam i miejsc o nadmiernej pigmentacji skóry. Dzięki wysokiemu stężeniu składników rozjaśniających, serum umożliwia codziennie łagodzenie plam i zapewnia jednolitą cerę. Skóra jest rozświetlona i odnowiona, dzięki czemu zyskuje nowy blask.

  Zalecenia użycia: Stosować miejscowo niewielkie ilości serum na plamy skórne i w miejscach dotkniętych przebarwieniami. Stosować rano i wieczorem, a następnie nałożyć odpowiedni krem na dzień lub na noc.

  E983 Maseczka naprawcza HIGH DENSITY MASK to maseczka regenerująca i odmładzająca. Zastosowanie wchłanialnego biologicznie wapnia zapewnia skórze nową dynamikę. Produkt został wzbogacony o kompleks olejków odżywczych, zapewniających skórze wszystkie składniki, których potrzebuje do swojej regeneracji. Jego jedwabista tekstura sprawia, że stosowanie produktu stanowi prawdziwą przyjemność. Rysy twarzy zostają odmłodzone, a skóra odzyskuje swój blask i świeżość.

  Zalecenia użycia: Rozbić ampułkę i przełożyć jej zawartość do miseczki. Napełnić opróżnioną ampułkę wodą aż do krawędzi i dolać tę wodę do proszku. Mieszać przez kilka sekund, a następnie nałożyć maseczkę na twarz i szyję. Pozostawić na 20 minut, a następnie dokładnie spłukać letnią wodą. Stosować od 1 do 2 razy w tygodniu.

  E979 Błyskawiczny wypełniacz anti-aging MICRO-FILLER to serum wypełniające zmarszczki. Opracowane z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych kulki wypełniające i odbijające światło współdziałają ze sobą w celu wypełnienia bruzd w skórze i ukrycia oznak starzenia dzięki efektowi wygładzania optycznego - zmarszczki, pory, nierówności i błyszczenia zostają natychmiast złagodzone.

  Zalecenia użycia: Nałożyć 5 niewielkich cząsteczek serum w następujących miejscach: zmarszczka czołowa, zmarszczki w okolicach oczu oraz bruzdy w okolicach nosa i warg. Wmasować serum w okolicach zmarszczek, a następnie rozsmarować na całej twarzy. Stosować rano i wieczorem po nałożeniu odpowiedniego kremu na dzień lub na noc.

  E984 Krem korygujący – bursztynowy beż CC CREAM CORRECTIV N°1 to produkt koloryzujący zapewniający korektę cery. Jego formuła, wzbogacona o pigmenty przeznaczone specjalnie do skóry zmęczonej, umożliwia rozświetlenie i odżywienie skóry twarzy. Produkt zawiera antyoksydanty, składniki ujędrniające, nawilżające i odżywiające, zapewniające korekcję, ujednolicenie i rozświetlenie cery dla natychmiastowego odzyskania doskonałego wyglądu.

  Zalecenia użycia: Stosować rano na dokładnie umytą skórę twarzy i szyi. Aby uzyskać dodatkowy efekt odżywienia, można nakładać krem CC CREAM na zwykły krem na dzień. Aby zapewnić doskonały wygląd, nałożyć warstewkę pudru sypkiego lub prasowanego.

   E985 Krem korygujący – naturalny beż CC CREAM CORRECTIV N°2 to produkt koloryzujący zapewniający korektę cery. Jego formuła, wzbogacona o pigmenty przeznaczone specjalnie do skóry zmęczonej, umożliwia rozświetlenie i odżywienie skóry twarzy. Produkt zawiera antyoksydanty, składniki ujędrniające, nawilżające i odżywiające, odpowiada więc doskonale potrzebom osób o skórze wrażliwej i reaktywnej. Cera zostaje skorygowana i uzyskuje jednolity odcień, skóra jest delikatna, a zaczerwienienia znikają!

   Zalecenia użycia: Stosować rano na dokładnie umytą skórę twarzy i szyi. Aby uzyskać dodatkowy efekt odżywienia, można nakładać krem CC CREAM na zwykły krem na dzień. Aby zapewnić doskonały wygląd, nałożyć warstewkę pudru sypkiego lub prasowanego.

  E986 Krem korygujący – beż z odcieniem różu CC CREAM CORRECTIV N°3 to produkt koloryzujący zapewniający korektę cery. Jego formuła, wzbogacona o pigmenty przeznaczone specjalnie do cery matowej, umożliwia rozświetlenie i odżywienie skóry twarzy. Produkt zawiera antyoksydanty, składniki pobudzające dynamikę komórkową, nawilżające i odżywiające, zapewniając w ten sposób korektę niedoskonałości, ujednolicenie i rozświetlenie skóry.

   Zalecenia użycia: Stosować rano na dokładnie umytą skórę twarzy i szyi. Aby uzyskać dodatkowy efekt odżywienia, można nakładać krem CC CREAM na zwykły krem na dzień. Aby zapewnić doskonały wygląd, nałożyć warstewkę pudru sypkiego lub prasowanego.

 

Aktualne promocje

Aktualne promocje w naszych salonach. Bądź znami na bieżąco każdego dnia.

Zapisz się do naszego Newslettera

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszych salonach,

chcesz otrzymywać informację o promocjach , rabatach ?

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Zapewniamy Cię nie wysyłamy spamu.

Aplikacja Mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną ! Korzystając aktywnie z karty stałego klienta dostajesz wiele możliwości. Pobierz aplikację, zainstaluj na swoim urządzeniu i okazjuj ją podczas każdej wizyty.

Dzięki naszej aplikacji możesz zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

Aplikacja Mobilna - Galeria urody Arkadius Aplikacja Galeria Urody Arkadius w Google Play

Aplikacja Mobilna Galeria Urody Arkadius

© 2017 All Rights Reserved. Galeria Urody Arkadius