Peelingi medyczne

pellingi-medyczne-galeria-urody-arkadiusW gabinetach medycyny estetycznej możemy skorzystać z profesjonalnych zabiegów złuszczania zrogowaciałego naskórka, czyli tak zwanych peelingów medycznych. To skuteczna metoda minimalizowania defektów kosmetycznych oraz walki ze starzeniem się skóry, wykonywana pod okiem doświadczonego lekarza.Peeling medyczny, zwany również dermopeelingiem, jest obecnie jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach dermatologii estetycznej. Polega na kontrolowanym niszczeniu zmian chorobowych lub wad kosmetycznych znajdujących się w naszym naskórku lub jednocześnie w naskórku i skórze właściwej. W odróżnieniu od tradycyjnego domowego peelingu pozwala rozprawić się z niemal wszystkimi problemami naszej skóry.

Peeling medyczny jest doskonały dla osób w każdym wieku. Reguluje skórę i ściąga pory nastolatkom, pomaga zachować gładką i promienną cerę dwudziestolatkom, po trzydziestce poprawia odcień i ujednolica kolor skóry oraz pozwala na ekspresową odnowę skóry dojrzałej. Szczególnie polecany jest wówczas, gdy skóra jest bardzo zaniedbana i wymaga natychmiastowej rewitalizacji.

PRZED ZABIEGIEM:
Może ist­nieć koniecz­ność prze­pro­wa­dze­nia lecze­nia der­ma­to­lo­gicz­nego lub zasto­so­wa­nia leków pro­fi­lak­tycz­nych przed roz­po­czę­ciem peelingu. Aby popra­wić tole­ran­cję peelingu oraz zwięk­szyć jego sku­tecz­ność, można przy­go­to­wać skórę poprzez sto­so­wa­nie 2 tygo­dnie przed zabie­giem kremu z niskim stę­że­niem danego kwasu. Nie opa­lać się, nie korzy­stać z solarium.

PO ZABIEGU:
Należy sto­so­wać :kremy łago­dzące i nawil­ża­jące, kremy z wyso­kimi fil­trami prze­ciw­sło­necz­nymi.
Nie należy podraż­niać skóry.
Może ist­nieć koniecz­ność kon­ty­nu­acji lecze­nia lub zasto­so­wa­nia leków profilaktycznych.

PRZECIWSKAZANIA:

- ciąża
- okres kar­mie­nia piersią
- zmiany na skórze
- infek­cja
- skłon­ność do bliznowców
- reak­cje aler­giczne na pre­pa­raty zawarte w peelingu
- sto­so­wa­nie w ciągu 6 m-cy przed zabie­giem doust­nych postaci isotretinoiny.

Aktualne promocje

Aktualne promocje w naszych salonach. Bądź znami na bieżąco każdego dnia.

Zapisz się do naszego Newslettera

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszych salonach,

chcesz otrzymywać informację o promocjach , rabatach ?

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Zapewniamy Cię nie wysyłamy spamu.

Aplikacja Mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną ! Korzystając aktywnie z karty stałego klienta dostajesz wiele możliwości. Pobierz aplikację, zainstaluj na swoim urządzeniu i okazjuj ją podczas każdej wizyty.

Dzięki naszej aplikacji możesz zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

Aplikacja Mobilna - Galeria urody Arkadius Aplikacja Galeria Urody Arkadius w Google Play

Aplikacja Mobilna Galeria Urody Arkadius

© 2017 All Rights Reserved. Galeria Urody Arkadius