REVITALASH – Galeria Urody Arkadius

Która z nas, nie zna marki Revitalash? Która, choć raz nie spotkała się z produktami właśnie tej  serii? Z pewnością doskonale wiemy, że kosmetyki te, to skuteczność, jakość i pełne zadowolenie klientów.

Ich wynalazcą jest dr Michał Brinkenhoff, który postanowił znaleźć sposób na recepturę, która pomogłaby jego żonie chorej na raka, na nowo poczuć się sobą. Tworząc pod okiem utalentowanego zespołu chemików i kosmetologów mieszankę, sprawił, iż rzęsy jej zaledwie w pięć tygodni, stały się gęste i mocne.

Dzięki tej nowości na rynku, powstała firma Revitalash, dzięki której mamy dziś produkty na skalę światową, produkty, które zachwycają każdego, kto choć raz skorzysta z ich czarującej mocy.

 REVITALASH – Galeria Urody Arkadius


Efekty działania i bezpieczeństwo zostało potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych. Kosmetyki  RevitaLash są przetestowane dermatologicznie, nie wywołują alergii, nie powodują podrażnień ani zmian w kolorze siatkówki.  Testy kliniczne nie wykazują żadnego wpływu na ciśnienie wewnątrz-gałkowe oka ani ostrość widzenia.

 Regenesis - Galeria Urody Arkadius - Warszawa

Aktualne promocje

Aktualne promocje w naszych salonach. Bądź znami na bieżąco każdego dnia.

Zapisz się do naszego Newslettera

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszych salonach,

chcesz otrzymywać informację o promocjach , rabatach ?

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Zapewniamy Cię nie wysyłamy spamu.

Aplikacja Mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną ! Korzystając aktywnie z karty stałego klienta dostajesz wiele możliwości. Pobierz aplikację, zainstaluj na swoim urządzeniu i okazjuj ją podczas każdej wizyty.

Dzięki naszej aplikacji możesz zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

Aplikacja Mobilna - Galeria urody Arkadius Aplikacja Galeria Urody Arkadius w Google Play

Aplikacja Mobilna Galeria Urody Arkadius

© 2017 All Rights Reserved. Galeria Urody Arkadius