Henna i regulacja ( Refectocil,Tana )

Brwi są przeważnie najbardziej widocznym elementem twarzy, ze względu na położenie, gęstość i barwę. Istotne jest więc aby nadać im odpowiedni kształt, który wyeksponuje oczy. Brwi powinny być dopasowane do kształtu twarzy, ale także powinny zachować pierwotną linię. Korekcja łuku brwiowego może optycznie zmienić kształt twarzy i powiększyć małe oczy. Wybierz właściwy czas na korekcję brwi. Najlepiej jeśli wykona się ją około godziny 14.00. Wczesnym popołudniem Twoja skóra jest najbardziej wytrzymała na ból.

Korzystnym elementem jest zabieg barwienia brwi przy użyciu henny.

Przy zastosowaniu produktu w postaci kremu, efekt będzie naturalny, bowiem ten rodzaj kosmetyku nie barwi skóry. Kolor pozostaje na brwiach przez około 2-3 tygodnie. Najpierw wykonuje się koloryzację henną ,a dopiero po niej można regulować kształt łuku brwiowego – w odwrotnej kolejności może dojść do reakcji alergicznej. W naszych gabinetach w Warszawie wykorzystujemy najbardziej znane firmy używane do zabiegów henny jest to Refectocil ,Tana oraz Intensive. Najpopularniejsze z kosmetyków gwarantujące jakość i naturalny odcień.

Henna Refectoil - Galeria Urody Arkadius

 

 

Henna Tana - Galeria Urody Arkadius

 

 

Aktualne promocje

Aktualne promocje w naszych salonach. Bądź znami na bieżąco każdego dnia.

Zapisz się do naszego Newslettera

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszych salonach,

chcesz otrzymywać informację o promocjach , rabatach ?

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Zapewniamy Cię nie wysyłamy spamu.

Aplikacja Mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną ! Korzystając aktywnie z karty stałego klienta dostajesz wiele możliwości. Pobierz aplikację, zainstaluj na swoim urządzeniu i okazjuj ją podczas każdej wizyty.

Dzięki naszej aplikacji możesz zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

Aplikacja Mobilna - Galeria urody Arkadius Aplikacja Galeria Urody Arkadius w Google Play

Aplikacja Mobilna Galeria Urody Arkadius

© 2017 All Rights Reserved. Galeria Urody Arkadius