Depilacja woskiem (Depileve, Lycon)

Jedną z częstych technik jest depilacja która polega na nakładaniu na skórę ciepłego półpłynnego lub płynnego wosku, odrywanego następnie szybkim ruchem w stronę przeciwną do kierunku wzrostu włosów. Za skuteczność tej techniki odpowiada także właściwa długość włosów – nie powinna być mniejsza niż 0,5 mm. W trakcie zabiegu włos zostaje usunięty wraz z cebulką.

Depilacja Woskiem Depileve - Warszawa - Galeria Urody Arkadius

 

Efekt gładkiej i miękkiej skóry utrzymuje się przez 3 do 6 tygodni, a odrastające włoski są zdecydowanie słabsze i wolniej rosną. W naszym salonie w Warszawie przeprowadzamy tego rodzaju zabiegi z wykorzystaniem produktów marki Depileve, światowego lidera w tej branży.

Producent wypuścił serię środków do usuwania owłosienia z różnych partii ciała. Odznaczają się również wysoką jakością gdyż w przeciwieństwie do innych kosmetyków mają w swoim składzie bardzo wysoki procent żywicy z najlepszego gatunku sosny, ze sprawdzonych źródeł światowych, co gwarantuje im doskonałą przyczepność i lepkość.

Zawartość tej substancji w produktach Depileve wynosi aż 70%. Są to kosmetyki wyjątkowo bezpieczne i naturalne. W salonie produkty są dozowane dzięki zastosowaniu głowic z tworzywa sztucznego.

 

 

likon-wax

 

Nowatorskie woski twarde Lycon do depilacji bezpaskowaj usuwają włoski nawet  o długości 1 mm! Ideatne na krótkie, trudne do usunięcia włosy na każdej części twarzy i  ciała. Twarde woski Lycon Hot Wax zawierają najlepszy wybór naturalnych, łagodzących  składników pielęgnujących, pozostawtających skórę miękką, gładą i całkowicie pozbawioną włosów.

Stosowane przy bardzo niskiej temperaturze topnienia mogą być nakładane ponownie 5-6 razy na świeżo wydepilowaną skórę (bez uczucia dyskomfortu tub podrażnienia). Doskonałe dla najbardziej
wrażliwych partii skóry. Twarde woski Lycon mogą być podgrzewane wiele razy bez wpływu na ich doskonałą przyczepność, etastyczność i przyjemność w dotyku. Lycon to nieodłączny towarzysz profesjonalistów przy depilacji.

Aktualne promocje

Aktualne promocje w naszych salonach. Bądź znami na bieżąco każdego dnia.

Zapisz się do naszego Newslettera

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszych salonach,

chcesz otrzymywać informację o promocjach , rabatach ?

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Zapewniamy Cię nie wysyłamy spamu.

Aplikacja Mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną ! Korzystając aktywnie z karty stałego klienta dostajesz wiele możliwości. Pobierz aplikację, zainstaluj na swoim urządzeniu i okazjuj ją podczas każdej wizyty.

Dzięki naszej aplikacji możesz zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

Aplikacja Mobilna - Galeria urody Arkadius Aplikacja Galeria Urody Arkadius w Google Play

Aplikacja Mobilna Galeria Urody Arkadius

© 2017 All Rights Reserved. Galeria Urody Arkadius