Laser diodowy - Depilacja, Fotoodmładzanie

Depilacja która jest najbardziej popularna na rynku. Obecnie na najnowocześniejszych laserach nowej generacji typu Fraxel wykonuje również zabiegi usuwania zmarszczek, blizn, rozstępów i przebarwień nie poddających się innym metodom leczenia.

  • najnowocześniejszy amerykański laser CUTERA XEO
  • do zamykania naczyń zarówno na twarzy, jak i na kończynach dolnych (zamyka żyły do 5 mm średnicy, czerwone i niebieskie)
  • usuwa przebarwienia nie poddające się innym metodom terapeutycznym
  • idealny do fotoodmładzania
  • bezbolesny
  • szybki efekt, już po pierwszym zabiegu

DEPILACJA LASEROWA

Laser diodiwy - Depilacja, FotoodmładzanieWiększość z nas przynajmniej raz w życiu próbowała usuwać niepożądane owłosienie, stosując przynajmniej jedną z dotąd znanych i popularnych metod. Tymczasem golenie włosów konieczne jest niemal codziennie, usuwanie za pomocą wosku jest bolesne, a elektroliza dodatkowo ekstremalnie czasochłonna.Wszystkie powyższe metody mają jeszcze jedną, wspólną wadę: ich efekt jest krótkotrwały... Na szczęście dzięki zastosowaniu w medycynie estetycznej nowoczesnej technologii laserowej jesteśmy dziś w stanie usuwać niepożądane owłosienie:

Permanentnie - skoncentrowana wiązka światła dociera do cebulki, niszcząc ją i tym samym uniemożliwiając odrastanie włosa!

Komfortowo - efektywne metody chłodzenia skóry podczas zabiegu sprawiają, że impulsy świetlne są niemal niewyczuwalne, a powierzchnia skóry bezpieczna, natomiast sam zabieg nie jest w żaden sposób porównywalny z bardzo bolesną elektrolizą czy usuwaniem woskiem, a nawet z innymi, dotychczas stosowanymi urządzeniami laserowymi.

Wygodnie - całkowicie odmiennie, niż w przypadku usuwania woskiem nie ma potrzeby oczekiwać pomiędzy zabiegami, aż włosy odrosną - w każdej chwili możesz mieć gładką i wypielęgnowaną skórę!

Szybko - funkcjonalna głowica aplikująca falę świetlną pozwala na usunięcie włosów z niewielkich powierzchni (jak pachy czy górna warga) w ciągu 10-15 minut, a usunięcie ich nawet z dużych obszarów (jak plecy czy łydki) nie zajmuje więcej, niż pół godziny!

Ostatnio do grona różnych laserów stosowanych w dermatologii estetycznej dołączyło urządzenie typu IPL, czyli Intensywnie Pulsujące Źródło Światła. Różni się ono od innych laserów tym, że wysyła rozproszoną wiązkę światła o szerokim spektrum długości fali, która działa punktowo i się nie rozprasza. Dzięki szczególnie wysokiej selektywności zabieg jest bardzo delikatny dla skóry oraz ekstremalnie skuteczny.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • Świeża opalenizna (miesiąc przed zabiegiem i miesiąc po zabiegu nie należy się opalać),
  • Przyjmowanie leków powodujących wzrost wrażliwości na światło,
  • Stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi (antykoagulantów),
  • Ciąża, cukrzyca, epilepsja (padaczka), bliznowce.

 

Po zabiegu należy unikać słońca przez 4 tygodnie, gdyż każdy kontakt z promieniami słonecznymi może się skończyć trwałym przebarwieniem. Innym rozwiązaniem może być nieustanne smarowanie skóry kremem z wysokim protektorem słonecznym.

Zabiegi depilacji laserowej stosuje się z powodzeniem nie tylko w celach kosmetycznych do epilacji określonych partii ciała, ale także uzupełniająco w leczeniu zaburzeń endokrynologicznych (hirsutyzm).

W celu wyeliminowania wszelkich wątpliwości i ewentualnych przeciwwskazań zabiegi poprzedzone są bezpłatną konsultacją.

Laser diodowy z radiacją (technologia ELOS)
Laser najnowszej generacji.

Wykonany jest w technologii ELOS - (Electro-Optical Synergy) optymalizującej efektywność i bezpieczeństwo zabiegu, poprzez równoczesne wykorzystanie energii światła i prądu wysokiej częstotliwości (RF).

Laser skutecznie i bezinwazyjnie usuwa wszystkie kolory włosów, ze wszystkich typów skóry, włącznie ze skórą opaloną. Ilość koniecznych zabiegów zależna jest od koloru włosów i typu skóry, oraz od obszaru poddanego zabiegowi. Zwykle potrzebne jest 4-6 zabiegów.

Na czym polega technologia ELOS ?

Podczas zabiegu głowica terapeutyczna schładza skórę zabezpieczając naskórek przed przegrzaniem, następnie impuls światła selektywnie podgrzewa zawierającą melaninę łodygę włosa, a łodyga oddaje ciepło do mieszka włosowego. Prąd płynąc przez skórę wykorzystuje różnicę w oporze tkanki i opływając łodygę bezpośrednio dogrzewa mieszek włosowy.

Zalety technologii ELOS:

Precyzyjna kontrola i regulacja dostarczanej ilości energii elektrycznej,
Równomierny rozkład temperatury wokół łodygi i mieszka włosowego przy minimalnym oddziaływaniu na skórę właściwą i naskórek,
Głębokość zabiegu 20% - 30% większa (bez uszkodzenia skóry) w porównaniu z tradycyjnymi laserami diodowymi,
Pełna kontrola temperatury skóry podczas zabiegu dzięki Systemowi Aktywnej Kontroli - zwiększenie skuteczności terapii przy równoczesnej minimalizacji efektów ubocznych

Aktualne promocje

Aktualne promocje w naszych salonach. Bądź znami na bieżąco każdego dnia.

Zapisz się do naszego Newslettera

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszych salonach,

chcesz otrzymywać informację o promocjach , rabatach ?

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Zapewniamy Cię nie wysyłamy spamu.

Aplikacja Mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną ! Korzystając aktywnie z karty stałego klienta dostajesz wiele możliwości. Pobierz aplikację, zainstaluj na swoim urządzeniu i okazjuj ją podczas każdej wizyty.

Dzięki naszej aplikacji możesz zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

Aplikacja Mobilna - Galeria urody Arkadius Aplikacja Galeria Urody Arkadius w Google Play

Aplikacja Mobilna Galeria Urody Arkadius

© 2017 All Rights Reserved. Galeria Urody Arkadius