Stylizacja włosów - Galeria Urody Arkadius

Stylizacja włoswów to jedna z najbardziej perfekcyjnych technik fryzjerskich. Nasi fryzjerzy-styliści to fachowcy którzy mają za soba wieloletnie doświadczenie oraz są wstanie sprostać nawet tym najbardziej wymaganym zadaniom przed jakimi stawiają ich nasi klienci. Zapraszamy do naszych salonów aby przekonać się na własnych włosach co potrafimy zrobić !

Kevin Murphy

Kevin Murphy to linia salonowych kosmetyków przeznaczonych do profesjonalnej pielęgnacji włosów. Marka stworzona przez Murphiego to idealne rozwiązanie dla fryzjerów oraz ich klientów pod kontem jakości produktów jak i podążania za nowymi trendami w modzie i nie tylko. Już dzisiaj zapraszamy do salonów Galeria Urody Arkadius aby na własnych włosach przekonać się o możliwości kosmetyków Kevina Murphiego !

Kerastase - Profesjonalna Pielęgnacja Twoich włosów

Najwyższa jakość kosmetyków to podstawa dzięki Kerastase osiągniesz profesojnalną pielęgnację swoich włosów. Szeroka gama kosmetyków oferowanych przez kerastase zapewni Ci wybór odpowiednich kosmetyków do zastosowania przy róznym rodzaju włosów. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości zapraszamy do naszych salnów aby dowiedzieć się wiedzej lub poprostu skorzystać z usług Kerastase.

Kosmetyki do stylizacji włosów - KerastaseZachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi gamami marki Kerastase. Wszystkie kosmetyki dostepnie są do kupienia również w naszym sklepie internetowym oraz w naszych salonach. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania odnośnie kosmetków lubi ich stosowania ewentualnie odpowiedniego wyboru to zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych fryzjerów.

Loreal Professionnel
Twoje włosy tego naprawdę potrzebują !

Udana pielęgnacja czy stylizacja włosów zawsze zależy od kliku czynników. Jednym z nich i najbardziej kluczowym jak się okazuje jest fryzjer ! Dopiero na drugim miejscu znajduje się odpowiedni kosmetyk. Dobrze dobrane kosmetyki do odpowiednich włosów zawsze swoje zadanie wykonają odpowiedno pod warunkiem, że nasze włosy są na to gotowe, a nasz fryzjer się trochę postara. Nasze salony oferują swoim klientom ciągle coś nowego ale trzymają się także sprawdzony starych kosmetyków które niekiedy bywają nie zastąpione. Poniżej , przedstawiamy kilka propozycji dostępnych w naszych salonach. Serdecznie zapraszamy.

Aktualne promocje

Aktualne promocje w naszych salonach. Bądź znami na bieżąco każdego dnia.

Zapisz się do naszego Newslettera

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszych salonach,

chcesz otrzymywać informację o promocjach , rabatach ?

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Zapewniamy Cię nie wysyłamy spamu.

Aplikacja Mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną ! Korzystając aktywnie z karty stałego klienta dostajesz wiele możliwości. Pobierz aplikację, zainstaluj na swoim urządzeniu i okazjuj ją podczas każdej wizyty.

Dzięki naszej aplikacji możesz zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

Aplikacja Mobilna - Galeria urody Arkadius Aplikacja Galeria Urody Arkadius w Google Play

Aplikacja Mobilna Galeria Urody Arkadius

© 2017 All Rights Reserved. Galeria Urody Arkadius