Przedłużanie i zagęszczanie włosów HAIRDREAMS

Jesteśmy autoryzowanym salonem światowego lidera w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów firmy hairdreams.Hairdreams zwraca szczególną uwagę na najwyższe fachowe kwalifikacje. Każdy z naszych stylistów został bardzo intensywnie przeszkolony przez doświadczony zespół trenerów, oraz jest informowany o najnowszych technikach zastosowania systemów. Oferujemy najbardziej ekskluzywne przedłużenie i zagęszczenie włosów w super cenie. System Laserbeamer XP to sprawdzona metoda Hairdreams wykonywania w szybki i bezpieczny sposób przedłużeń i zagęszczeń włosów.  System Laserbeamer umożliwia w zautomatyzowany sposób mocowanie większej ilości pasemek z prawdziwych włosów w jednym etapie pracy. W ten sposób można szybko i wydajnie przedłużać włosy i spełnić swoje marzenia o długich włosach. Ten od wielu lat stosowany proces nadaje się do przedłużania oraz zagęszczania włosów oraz do tworzenia efektów z pasemkami. Efekt ?

Przedłużanie włosów HairDreams - Galeria urody Arkadius
Co odróżnia pasemka Hairdreams Hair Creations od tradycyjnych „przedłużeń“ ?

1. Nasza jedyna w swoim rodzaju, nieporównywalna jakość włosów
2. Nasze opatentowane, niewidoczne i nieodczuwalne systemy, które umożliwiają uzyskanie dowolnej i naturalnej długości i gęstości włosów.
3. Czas trwania całej usługi to jedyne 2 godziny!
4. Hairdreams Quikkies to małe, samoprzylepne paski wykonane ze specjalnej, bardzo lekkiej mikrofazy, do których umocowane są wysokiej jakości pasemka z prawdziwych włosów, które fryzjer Hairdreams-Friseur może bardzo szybko, delikatnie i trwale połączyć z twoimi prawdziwymi włosami.
5. Są bardzo płaskie, elastyczne i trwałe, oraz perfekcyjnie dopasowują się do kształtu twojej głowy, charakteryzują się maksymalnym komfortem noszenia i bardzo naturalnym, lekkim rozsypywaniem się włosów. Nie niszczą własnych włosów i można je mocować w krótkim czasie bez technicznych urządzeń.  
6. System zagęszczenia włosów Volume+ w oka mgnieniu zadba o bardziej gęste włosy przy włosach cienkich i przerzedzonych. System Volume+ obejmuje różne metody zagęszczania włosów i oferuje optymalne rozwiązania dla każdego indywidualnego przypadku, od normalnych, cienkich włosów po włosy przerzedzone.
7. Nawet przy silnym wypadaniu włosów i łysinie system Hairdreams Volume+ dba o perfekcyjną gęstość włosów. Przy czym własne włosy uzupełniane są w delikatny sposób wysokiej jakości, ręcznie sortowanymi, prawdziwymi włosami, których kolor, długość i struktura dobierane są do własnych włosów klientki lub klienta. Dzięki temu zagwarantowany jest absolutnie naturalny wygląd włosów. Łączenia wykonywane są w delikatny sposób. Dodatkowe włosy są praktycznie identyczne z własnymi włosami i można je nosić bez większych ograniczeń w normalnych warunkach życia. Właściwie nie można odróżnić dodatkowych włosów od naturalnej czupryny.
Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z naszymi stylistami oraz umówienie się na wizytę w jednym z naszych salonów na usługę HairDreams.

Aktualne promocje

Aktualne promocje w naszych salonach. Bądź znami na bieżąco każdego dnia.

Zapisz się do naszego Newslettera

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszych salonach,

chcesz otrzymywać informację o promocjach , rabatach ?

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Zapewniamy Cię nie wysyłamy spamu.

Aplikacja Mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną ! Korzystając aktywnie z karty stałego klienta dostajesz wiele możliwości. Pobierz aplikację, zainstaluj na swoim urządzeniu i okazjuj ją podczas każdej wizyty.

Dzięki naszej aplikacji możesz zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

Aplikacja Mobilna - Galeria urody Arkadius Aplikacja Galeria Urody Arkadius w Google Play

Aplikacja Mobilna Galeria Urody Arkadius

© 2017 All Rights Reserved. Galeria Urody Arkadius