Loki i Fale - stylizacja dla Twoich włosów !

Marzenie o trwałych lokach kobiet z prostymi włosami – jest możliwe! z Dulcia Advanced L`oréal Professionnel

DULCIA ADVANCED to najnowsza wzmacniająca* trwała ondulacja L’Oréal Professionnel, która zapewnia długotrwały rezultat. Jest to usługa wykonywana przez fryzjera wyłącznie w salonie fryzjerskim. Teraz NOWA FORMUŁA wzbogacona w IONENE G oraz w składnik chroniący przed utrata wilgoci. Wzmocnienie i ochrona! Długotrwałe utrwalenie!

Loreal Dulcia Advenced - Loki o jakich marzysz !


Strefa A+B - Powierzchnia włosa zostaje pokryta ochronną warstwą, aby zapobiegać utracie wilgoci oraz zapewnić gładkość włókna włosa i ułatwić rozczesywanie.
STREFA C - Ionène G dociera głęboko do włosa i przywiera do jego uszkodzonych partii, aby odbudować i chronić włosy. Dzięki temu poprawia kondycję włosa podczas usługi trwałej ondulacji.

LOKI -  trwała ondulacja Loreal Profesionnel, której składniki chronią włosy przed utratą wilgoci zapewnia długotrwały rezultat. Dzięki DULCIA ADVANCED uzyskujemy super modne rezultaty – glamour loki, kalifornijskie fale lub super objętość, a włosy będą nadal lśniące i sprężyste.

TRWAŁE FALE - LOREAL - BEACH WOVES

Fale na włosach, bardzo długotrwały efekt utrzymujący się do 8 tygodni. Fale możemy wykonać na różnego rodzaju włosach: cienkich, grubych, naturalnych oraz koloryzowanych o długości średniej i długiej. Nie polecany zabieg jest na włosy wybielane, odbarwiane oraz kręcone. Usługę wykonujemy w ciągu 1 godziny.

beach waves

Aktualne promocje

Aktualne promocje w naszych salonach. Bądź znami na bieżąco każdego dnia.

Zapisz się do naszego Newslettera

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszych salonach,

chcesz otrzymywać informację o promocjach , rabatach ?

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Zapewniamy Cię nie wysyłamy spamu.

Aplikacja Mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną ! Korzystając aktywnie z karty stałego klienta dostajesz wiele możliwości. Pobierz aplikację, zainstaluj na swoim urządzeniu i okazjuj ją podczas każdej wizyty.

Dzięki naszej aplikacji możesz zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

Aplikacja Mobilna - Galeria urody Arkadius Aplikacja Galeria Urody Arkadius w Google Play

Aplikacja Mobilna Galeria Urody Arkadius

© 2017 All Rights Reserved. Galeria Urody Arkadius