Fryzjerstwo i stylizacja

Pragniesz zmienić coś w swoim wyglądzie?

Zastanawiasz się w jaki sposób osiągnąć efekt oszałamiającej zmiany?

Zapraszamy do naszych salonów. Sieć zakładów obejmuje takie regiony jak: Warszawa – Bemowo, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Izabelin, Łomianki, Milanówek, Podkowa Leśna, Pruszków.

Zaopiekuje się tu Tobą fryzjer stylista z wieloletnim doświadczeniem, który dobierze odpowiednią długość, rodzaj fryzury i kolor do urody. Nasi specjaliści pomogą stworzyć Ci własny, niepowtarzalny wizerunek.

Zapraszamy na indywidualne konsultacje. Doradzamy jaki zabieg zastosować, jaki rodzaj strzyżenia – kompleksowo zadbamy o Twój wizerunek, odświeżając go i dobierając do charakteru oraz stanowiska.

Z chęcią także podpowiemy, jakich kosmetyków do pielęgnacji wymagają Twoje włosy. Posiadamy bogaty asortyment markowych produktów, na których pracujemy i jednocześnie proponujemy w sprzedaży. Polecamy szczególnie preparaty marki L’Oreal Professionnel.

Stylizacji i fryzjerstwo w salonach Galeria Urody Arkadius

Upięcia okolicznościowe włosów.

Proponujemy bogatą ofertę fryzur okolicznościowych i szykownych upięć.

Dostosujemy uczesanie do rodzaju imprezy, jak również do aktualnych trendów, panujących we fryzjerstwie. W naszych salonach mogą Panie skorzystać także z propozycji upięć ślubnych, dopasowanych do urody i oczekiwań Panny Młodej oraz do kroju sukni ślubnej.

Przed wykonaniem ostatecznej fryzury zachęcamy do przyjścia na spotkanie próbne, gdzie dobieramy najciekawsze uczesanie. Podczas tej wizyty nasi styliści wykonują maksymalnie 3 proponowane upięcia, a także wspólnie z klientką ustalają ostateczną wersję fryzury i dopracowują szczegóły.

 Fryzjerstwo i stylizacja włosów - Galeria Urody Arkadius

Czas trwania od 1,5h do 2h

Aktualne promocje

Aktualne promocje w naszych salonach. Bądź znami na bieżąco każdego dnia.

Zapisz się do naszego Newslettera

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszych salonach,

chcesz otrzymywać informację o promocjach , rabatach ?

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Zapewniamy Cię nie wysyłamy spamu.

Aplikacja Mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną ! Korzystając aktywnie z karty stałego klienta dostajesz wiele możliwości. Pobierz aplikację, zainstaluj na swoim urządzeniu i okazjuj ją podczas każdej wizyty.

Dzięki naszej aplikacji możesz zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

Aplikacja Mobilna - Galeria urody Arkadius Aplikacja Galeria Urody Arkadius w Google Play

Aplikacja Mobilna Galeria Urody Arkadius

© 2017 All Rights Reserved. Galeria Urody Arkadius