W miarę upływu czasu nasza skóra traci swój zdrowy wygląd, a zjawisko to nasila się wskutek starzenia. Proces może przebiegać w bardzo różny sposób - każdy z nas starzeje się inaczej. W ramach najnowszych badań naukowych wykazano, że nasze geny odgrywają niezwykle istotną rolę w zakresie zachowania skóry.

W miarę upływu czasu nasza skóra traci swój zdrowy wygląd, a zjawisko to nasila się wskutek starzenia. Proces może przebiegać w bardzo różny sposób - każdy z nas starzeje się inaczej. W ramach najnowszych badań naukowych wykazano, że nasze geny odgrywają niezwykle istotną rolę w zakresie zachowania skóry. Ochrona kapitału genetycznego zapisanego w genach komórek naszej skóry jest więc niezwykle ważna. W związku z powyższym, proponujemy obecnie oryginalną, bardzo skuteczną metodę ochrony najważniejszych funkcji życiowych naszej skóry. W przypadku kobiet proces starzenia się skóry polega między innymi na „uśpieniu” genów odpowiedzialnych za kodowanie przebiegu syntezy strukturalnych cząsteczek skóry, którymi są elastyna, kolagen i kwas hialuronowy. Matryca komórkowa ulega rozpadowi, a skóra traci swoją jędrność, przez co twarz się starzeje.

 

Genixskin - Galeria Urody Arkadius

 

Innowacja polega na stymulowaniu potencjału genetycznego i pobudzeniu funkcji komórek skóry.

Starzenie się skóry charakteryzuje się m.in. „uśpieniem” genów odpowiedzialnych za syntezę cząsteczek strukturalnych skóry właściwej: elastyny, kolagenu i kwasu hialuronowego. Macierz pozakomórkowa ulega zniszczeniu i skóra traci jędrność, pojawiają się zmarszczki mimiczne.

W zabiegu Genxskin wykorzystano ogromny potencjał energetyczny innowacyjnego składnika o dużej mocy, który pozwoli reaktywować 14 genów biorących udział w funkcjonowaniu macierzy pozakomórkowej. Efekt to działanie anty-aging widoczne już po 14 dniach.

MATRIGENICS 14G, efekt ostatnich badań w biotechnologii to składnik aktywny pozyskiwany z brunatnej makroalgi Undaria pinnatifida (undaria pierzasta).
Wyniki badań wskazały na zdolność składnika MATRIGENICS do reaktywowania genów odpowiedzialnych za syntezę i organizację trzech głównych elementów macierzy pozakomórkowej: kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

MATIGENICS 14G oddziałuje bezpośrednio w sercu komórki, reaktywując uśpione geny:
• związane z syntezą, dojrzewaniem i organizacją włókien kolagenu i elastyny
• związane z syntezą kwasu hialuronowego.

W produktach pielęgnacyjnych GENXSKIN wykorzystany został pełny potencjał energetyczny innowacyjnego czynnika aktywnego, umożliwiającego reaktywację działania 14 genów uczestniczących w kształtowaniu matrycy komórkowej, dzięki którym efekt stosowania produktu jest widoczny już po upływie 14 dni.

 

 • E973 Mleczko do demakijażu Mleczko NUTRIGEN delikatnie oczyszcza skórę, usuwając całość makijażu.

  Zalecenia użycia: Nakładać mleczko na twarz i szyję, a następnie usunąć wacikiem. Stosować codziennie.  

  E974 Dwufazowy preparat do demakijażu Odmładzający preparat BI-PHAGEN do demakijażu, który zapewnia skuteczny demakijaż, przy czym nie narusza płaszcza hydrolipidowego skóry.

  Zalecenia użycia: Produkt należy dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Stosować codziennie.

  E975 Tonik do demakijażu Odmładzający tonik AQUAGEN uzupełnia demakijaż. Łagodzi podrażnienia i oczyszcza skórę, przygotowując ją jednocześnie do przyjęcia produktów pielęgnacyjnych.

  Zalecenia użycia: Należy łagodnie usunąć mleczko do demakijażu i oczyścićskórę, nakładając acikiem tonik na twarz i szyję. Stosować codziennie.

  E976 Piling Perfect Surfacer PERFECT SURFACER to potężny środek umożliwiający odnowienie wierzchniej warstwy skóry. Jego innowacyjna formuła umożliwia wykorzystanie w 2 etapach - na początek, cząstki produktu powodują usunięcie martwego naskórka, a następnie w kontakcie z wodą rozpuszczają się, tworząc jedwabistą warstwę. Martwe komórki naskórka zostają usunięte, a skóra staje się delikatna i odżywiona.

  Zalecenia użycia: Nakładać niewielką ilość produktu na twarz i szyję, usunąć martwe komórki naskórka na sucho, wykonując delikatne ruchy okrężne. Następnie lekko nawilżyć ręce i kontynuować usuwanie naskórka. Spłukać dużą ilością letniej wody. Stosować od 1 do 2 razy w tygodniu.

  E977 Serum odbudowujące LIFT SERUM G14 to modelujący produkt pielęgnacyjny, zapewniający podwójne działanie dla zwiększonej skuteczności: odmładzające działanie korygujące oraz natychmiastowe naprężenie skóry. Skuteczność produktu w zakresie zwalczania oznak starzenia została wzmocniona dzięki zastosowaniu specjalnego składnika zapewniającego zwiększenie dynamiki wymiany komórkowej oraz oczyszczenie komórek. Skóra zostaje ujędrniona, owal twarzy na nowo nabiera kształtów, a skóra wydaje się młodsza.

  Zalecenia użycia: Stosować rano i wieczorem kilka kropel serum na dokładnie umytą skórę twarzy i szyi. Pozostawić na kilka sekund, a następnie nałożyć odpowiedni krem na dzień lub na noc.

  E980 Krem nawilżająco-odbudowujący FIBRAXTINE CREAM to odmładzający produkt nawilżający. Jego formuła jest wzbogacona w czynniki odbijające światło, zapewniające optyczne wygładzenie zmarszczek i bruzd. Dzięki ich działaniu naprężającemu, poliozy przyczyniają się do odmładzającego działania produktu, modelując owal twarzy. Skóra zostaje ujędrniona, a oznaki starzenia stają się z dnia na dzień coraz mniej widoczne.

  Zalecenia użycia: Stosować rano na dokładnie umytą skórę twarzy i szyi, po nałożeniu produktu LIFT SERUM G14 lub WHITEX SERUM.

  E981 Krem odżywczo-odbudowujący PRONUTRIX CREAM to odmładzający i intensywnie odżywiający skórę produkt pielęgnacyjny, zawierający masło karite i masło kokum, czyli składniki znane ze względu na ich właściwości odżywcze, ale także wspomagające walkę ze starzeniem się skóry. Jego formuła jest wzbogacona o czynniki odbijające światło, zapewniające optyczne wygładzenie zmarszczek i bruzd. Skóra zostaje ujędrniona, a oznaki starzenia stają się z dnia na dzień coraz mniej widoczne. Owal twarzy staje się wyraźniejszy, cera wygląda młodziej, a tekstura skóry jest delikatna i jedwabista.

  Zalecenia użycia: Stosować rano na dokładnie umytą skórę twarzy i szyi, po nałożeniu produktu LIFT SERUM G14 lub WHITEX SERUM.

  E982 Regenerujący krem na noc MATRIXCELL CREAM to idealny balsam na noc, zapewniający regenerację skóry w czasie snu. Jego formuła jest wzbogacona o składniki modelujące, które zapewniają skuteczne działanie komórek odpowiedzialnych za jędrność skóry, modelowanie konturu twarzy i zwiększenie poduszeczki skórnej, która w miarę upływu czasu traci swoje naturalne rozmiary. Zapewniane przez wyciąg z granatu, oliwę z oliwek i witaminę E silne działanie przeciwutleniające, umożliwiające skuteczne zwalczanie czynników odpowiedzialnych za przedwczesne starzenie się skóry. Skóra zostaje ujędrniona, wygląda bardziej zdrowo i młodo.

  Zalecenia użycia: Stosować rano na skórę twarzy i szyi po dokładnym usunięciu makijażu i po nałożeniu produktu LIFT SERUM G14 lub WHITEX SERUM.

  E978 Serum rozjaśniające anti-aging WHITEX SERUM to produkt pielęgnacyjny zapewniający zwalczanie plam i miejsc o nadmiernej pigmentacji skóry. Dzięki wysokiemu stężeniu składników rozjaśniających, serum umożliwia codziennie łagodzenie plam i zapewnia jednolitą cerę. Skóra jest rozświetlona i odnowiona, dzięki czemu zyskuje nowy blask.

  Zalecenia użycia: Stosować miejscowo niewielkie ilości serum na plamy skórne i w miejscach dotkniętych przebarwieniami. Stosować rano i wieczorem, a następnie nałożyć odpowiedni krem na dzień lub na noc.

  E983 Maseczka naprawcza HIGH DENSITY MASK to maseczka regenerująca i odmładzająca. Zastosowanie wchłanialnego biologicznie wapnia zapewnia skórze nową dynamikę. Produkt został wzbogacony o kompleks olejków odżywczych, zapewniających skórze wszystkie składniki, których potrzebuje do swojej regeneracji. Jego jedwabista tekstura sprawia, że stosowanie produktu stanowi prawdziwą przyjemność. Rysy twarzy zostają odmłodzone, a skóra odzyskuje swój blask i świeżość.

  Zalecenia użycia: Rozbić ampułkę i przełożyć jej zawartość do miseczki. Napełnić opróżnioną ampułkę wodą aż do krawędzi i dolać tę wodę do proszku. Mieszać przez kilka sekund, a następnie nałożyć maseczkę na twarz i szyję. Pozostawić na 20 minut, a następnie dokładnie spłukać letnią wodą. Stosować od 1 do 2 razy w tygodniu.

  E979 Błyskawiczny wypełniacz anti-aging MICRO-FILLER to serum wypełniające zmarszczki. Opracowane z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych kulki wypełniające i odbijające światło współdziałają ze sobą w celu wypełnienia bruzd w skórze i ukrycia oznak starzenia dzięki efektowi wygładzania optycznego - zmarszczki, pory, nierówności i błyszczenia zostają natychmiast złagodzone.

  Zalecenia użycia: Nałożyć 5 niewielkich cząsteczek serum w następujących miejscach: zmarszczka czołowa, zmarszczki w okolicach oczu oraz bruzdy w okolicach nosa i warg. Wmasować serum w okolicach zmarszczek, a następnie rozsmarować na całej twarzy. Stosować rano i wieczorem po nałożeniu odpowiedniego kremu na dzień lub na noc.

  E984 Krem korygujący – bursztynowy beż CC CREAM CORRECTIV N°1 to produkt koloryzujący zapewniający korektę cery. Jego formuła, wzbogacona o pigmenty przeznaczone specjalnie do skóry zmęczonej, umożliwia rozświetlenie i odżywienie skóry twarzy. Produkt zawiera antyoksydanty, składniki ujędrniające, nawilżające i odżywiające, zapewniające korekcję, ujednolicenie i rozświetlenie cery dla natychmiastowego odzyskania doskonałego wyglądu.

  Zalecenia użycia: Stosować rano na dokładnie umytą skórę twarzy i szyi. Aby uzyskać dodatkowy efekt odżywienia, można nakładać krem CC CREAM na zwykły krem na dzień. Aby zapewnić doskonały wygląd, nałożyć warstewkę pudru sypkiego lub prasowanego.

   E985 Krem korygujący – naturalny beż CC CREAM CORRECTIV N°2 to produkt koloryzujący zapewniający korektę cery. Jego formuła, wzbogacona o pigmenty przeznaczone specjalnie do skóry zmęczonej, umożliwia rozświetlenie i odżywienie skóry twarzy. Produkt zawiera antyoksydanty, składniki ujędrniające, nawilżające i odżywiające, odpowiada więc doskonale potrzebom osób o skórze wrażliwej i reaktywnej. Cera zostaje skorygowana i uzyskuje jednolity odcień, skóra jest delikatna, a zaczerwienienia znikają!

   Zalecenia użycia: Stosować rano na dokładnie umytą skórę twarzy i szyi. Aby uzyskać dodatkowy efekt odżywienia, można nakładać krem CC CREAM na zwykły krem na dzień. Aby zapewnić doskonały wygląd, nałożyć warstewkę pudru sypkiego lub prasowanego.

  E986 Krem korygujący – beż z odcieniem różu CC CREAM CORRECTIV N°3 to produkt koloryzujący zapewniający korektę cery. Jego formuła, wzbogacona o pigmenty przeznaczone specjalnie do cery matowej, umożliwia rozświetlenie i odżywienie skóry twarzy. Produkt zawiera antyoksydanty, składniki pobudzające dynamikę komórkową, nawilżające i odżywiające, zapewniając w ten sposób korektę niedoskonałości, ujednolicenie i rozświetlenie skóry.

   Zalecenia użycia: Stosować rano na dokładnie umytą skórę twarzy i szyi. Aby uzyskać dodatkowy efekt odżywienia, można nakładać krem CC CREAM na zwykły krem na dzień. Aby zapewnić doskonały wygląd, nałożyć warstewkę pudru sypkiego lub prasowanego.

 

Nasze Salony Polecają

Manicure hybrydowy Warszawa

Manicure Hybrydowy

Oferujemy wszystkim Paniom najnowszą metodę manicure hybrydowego z wykorzystaniem specjalnych lakierów OPI, Perfect Match oraz Semilac. Lakiery zostały wzbogacone keratyną oraz witaminami B5 i E, dzięki czemu jest w stanie odżywić paznokcie, a utwardzanie lampą LED sprawia, że może się on utrzymywać nawet przez trzy tygodnie. W nowej kolekcji znajduje się aż 180 kolorów lakierów Semilac, co pozwala tworzyć naprawdę fantazyjne projekty. Twoje dłonie znów będą wyglądać zachwycająco.
Exilis Elite Modelowanie Sylwetki Warszawa

Exilis Elite - Modelowanie Sylwetki

Zapraszamy Panie do skorzystania z niechirurgicznej metody modelowania sylwetki przy pomocy nowoczesnego urządzenia - Exilis Elite. Dzięki tej innowacyjnej technologii możliwe jest zredukowanie w szybkim tempie cellulitu, ujędrnienie oraz wygładzenie skóry, jak również pozbycie się zbędnych kilogramów.To znakomita alternatywa dla liposukcji, lipolizy czy mało przyjemnych, a często także nieskutecznych diet.Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej usługi.
Depilacja Pastą cukrową

Depilacja pastą cukrową

Technika skierowana przede wszystkim do osób ze skórą wrażliwą lub problemami naczynkowymi. Depilacja pastą cukrową wykonywana jest przy użyciu oryginalnych produktów Alexandria. To nowoczesna wersja tradycyjnej metody usuwania zbędnego owłosienia, która od początku wykorzystywana była przez kobiety mieszkające na Bliskim Wschodzie. Jej wysoka skuteczność, przy jednoczesnej delikatności sprawiła, że technika ta zyskała popularność na całym świecie.

Aktualności - Bądź zawsze na czasie...

Black Friday w Galerii Urody Arkadius

Aktualności

Lis 23 2017

Takie piętek jest tylko jeden w roku ! Musisz z niego skorzystać.

Zapraszamy na makijaże z okazji Hallowen

Aktualności

Paź 24 2017

Hallowen już wkrótce. A czy Ty masz już pomysł jak przebrać się na ten dzień albo jaki makijaż wykonać?  ...

Linscan - najefektywniejszy laser do epilacji

Aktualności

Wrz 11 2017

Nowośc. Laser Linscan -  rewolucja w usuwaniu owłosnienia. Zobacz naszą nowość która jest juz dostępna w ...

Poznaj nasz zaufany zespół

46454145637891011121315161719202122242537384244

Zapisz się do naszego Newslettera

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszych salonach,

chcesz otrzymywać informację o promocjach , rabatach ?

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Zapewniamy Cię nie wysyłamy spamu.

Aplikacja Mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną ! Korzystając aktywnie z karty stałego klienta dostajesz wiele możliwości. Pobierz aplikację, zainstaluj na swoim urządzeniu i okazjuj ją podczas każdej wizyty.

Dzięki naszej aplikacji możesz zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

Aplikacja Mobilna - Galeria urody Arkadius Aplikacja Galeria Urody Arkadius w Google Play

Aplikacja Mobilna Galeria Urody Arkadius

© 2017 All Rights Reserved. Galeria Urody Arkadius