wtorek, 24 październik 2017 19:25

Zapraszamy na makijaże z okazji Hallowen

Hallowen już wkrótce. A czy Ty masz już pomysł jak przebrać się na ten dzień albo jaki makijaż wykonać? 

Hallowen zbliża się naprawdę wielkimi krokami bo to już w nocy z 31 na 1 listopada będziemy zamieniać się w zommbie, wampiry i inne dziwactwa. Doskonale sobie zdajecie z tego sprawę jak w tym roku  zamieracie obchodzić święto które jest tak naprawdę popularne w USA, a z roku na rok staje się coraz bardziej popularne również u nas, a nas samych zachęca do tego abyśmy mogli naprawdę pokazać się w wystrzałowej stylizacji oraz wybornym na ten czas makeup. 

Nie ukrywamy, że sam makjaż jest równie ważny po kostiumie. Gdzie szukać inspiracji ? Inspiracji można szukać wszędzie chociażby na pokazach mody, gazetach czy też w internecie. Co roku rynek zalewany jest nowymi pomysłami  na stylizacje oraz makijaże ale nie wszystkie z nich tak naprawdę polecamy wykonywać. Doradzamy również aby takich makijaży nie robić na ostatnią chwilę ponieważ dobrze zrobiony może naprawdę świetnie podkreślić Wasz wygląd ale jeżeli nie dopilnujecie detali  aby był on spójny ze waszym strojem może to spowodawać rozczarowanie. A co jeśli nie mam stroju ? Nic nie szkodzi. Wystarczy zrobić kreatywny i oryginalny makjiaż on sam również może świetnie sprawdzić się tej jednej nocy.

Jaki powinien być makijaż ?

Sam makijaż powinien być naprawdę szalony oraz kreatywny jak na święto Hallowen zwłaszcza jeżeli mamy udawać wampira lub upiorne zombie. Głównym celem makijażu powinny być dobrze podkreślone oczy oraz dobrze wystylizowane włosy. Nie zapomnijmy o wmiarę trwałym upiekszeniu naszej twarzy tak aby pod wpływem temperatury nic się z nią nie stało jeżeli zamierzamy przetrwać całą noc na hucznej sielance w Halloweenową noc. 

Poniżej prezentujemy dla Was wykonane makupy przez nasze stylistki które zapraszają Was już dziś do naszych salonów w Podkowie, Laskach oraz w Warszawie. Koszt Hallowen-owego makeup-u to jedyne 90 zł. Przyjmujemy zapisy telefoniczne oraz poprzez formularze na naszej stronie. 

A Wy jakie stylizacje proponujecie ? Pochwalcie się tym w komentarzach.

 

Czytany 627 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 24 październik 2017 20:46

Aktualne promocje

Aktualne promocje w naszych salonach. Bądź znami na bieżąco każdego dnia.

Zapisz się do naszego Newslettera

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszych salonach,

chcesz otrzymywać informację o promocjach , rabatach ?

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Zapewniamy Cię nie wysyłamy spamu.

Aplikacja Mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną ! Korzystając aktywnie z karty stałego klienta dostajesz wiele możliwości. Pobierz aplikację, zainstaluj na swoim urządzeniu i okazjuj ją podczas każdej wizyty.

Dzięki naszej aplikacji możesz zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

Aplikacja Mobilna - Galeria urody Arkadius Aplikacja Galeria Urody Arkadius w Google Play

Aplikacja Mobilna Galeria Urody Arkadius

© 2017 All Rights Reserved. Galeria Urody Arkadius