wtorek, 23 maj 2017 12:01

Zapraszamy na kursy i warsztaty!

Właśnie rozpoczęła działalność nasza Akademia Szkoleń! Lata doświadczenia w branży kosmetycznej i fryzjerskiej zaowocowały otwarciem placówki szkoleniowej. Zapraszamy Państwa serdecznie na kursy doszkalające i warsztaty prowadzone przez naszych najlepszych szkoleniowców.

Na start proponujemy kursy stylizacji paznokci na 3 poziomach oraz warsztaty, na których zdobędą Państwo umiejętności wykonywania najbardziej fantazyjnych zdobień oraz perfekcyjnego manicure i pedicure
wraz z zaawansowanym wykorzystywaniem frezarki. Stopniowo będziemy poszerzać naszą ofertę o kursy doszkalające i warsztaty z zakresu fryzjerstwa, kosmetologii, przedłużania rzęs i wielu innych dziedzin. Edukację prowadzimy w profesjonalnych wnętrzach naszego salonu Galeria Urody Arkadius, mieszczącego się na ul. Towarowej 35/U1 w Warszawie.

Najbliższy warsztat, dotyczący budowania i modelowania kształtu paznokcia żelowego i akrylowego wraz z wykorzystaniem metody COMBO, odbędzie się w dniach 27, 28, 29 maja 2017 r., a już 5 czerwca 2017 zapraszamy na 5-dniowy podstawowy kurs doszkalający z zakresu stylizacji paznokci. Terminarz naszych kursów i warsztatów oraz więcej informacji o Akademii Szkoleń znajdą Państwo na stronie:
www.akademia-szkolen.edu.pl

Zapraszamy Serdecznie!

Czytany 1356 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 23 maj 2017 12:44

Aktualne promocje

Aktualne promocje w naszych salonach. Bądź znami na bieżąco każdego dnia.

Zapisz się do naszego Newslettera

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszych salonach,

chcesz otrzymywać informację o promocjach , rabatach ?

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Zapewniamy Cię nie wysyłamy spamu.

Aplikacja Mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną ! Korzystając aktywnie z karty stałego klienta dostajesz wiele możliwości. Pobierz aplikację, zainstaluj na swoim urządzeniu i okazjuj ją podczas każdej wizyty.

Dzięki naszej aplikacji możesz zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

Aplikacja Mobilna - Galeria urody Arkadius Aplikacja Galeria Urody Arkadius w Google Play

Aplikacja Mobilna Galeria Urody Arkadius

© 2017 All Rights Reserved. Galeria Urody Arkadius